Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 29
Like Tree14Likes

Thread: Tokeni lipsa

  1. #11
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    merci de invitatie, dar am muncit cu "orezari" astia din greu sa ajungem aici si nu cred ca e corect sa abandonez.

    dar nu se stie niciodata ce ne rezerva viitorul.

  2. #12
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by florian slaniceanu View Post
    merci de invitatie, dar am muncit cu "orezari" astia din greu sa ajungem aici si nu cred ca e corect sa abandonez.

    dar nu se stie niciodata ce ne rezerva viitorul.
    nu am zis sa ii abandonezi ci sa ii trimiti la cules de orez..)Hai man fi serios esti roman nu orezar asiatic..ati muncit fara sa vorbiti e ca femeia stearpa.Nu vad nici o distractie,nici un farmec al jocului asa,tu ziceai ca nu vorbiti pe acolo.Plm in loc sa stam in chat sa vorbim..am reusit sa facem forumul chat.Pentru asta te-am invitat mai tare..E alegerea ta..daca iti place in silenzio stampa acolo e locul perfect..ce pot zice altceva.o seara faina

  3. #13
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    dupa o saptamana de lupta grea si multe mailuri catre echipa de suport si cu sprijinul moderatorilor am reusit. astazi am primit tokenii care lipseau

    multumesc celor 2 moderatori pentru sustinere si sprijin

  4. #14
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by florian slaniceanu View Post
    dupa o saptamana de lupta grea si multe mailuri catre echipa de suport si cu sprijinul moderatorilor am reusit. astazi am primit tokenii care lipseau

    multumesc celor 2 moderatori pentru sustinere si sprijin
    Puteai foarte bine si frumos sa le multumesti si in alt mod.De exemplu exact pe acele retele de socializare unde ai discutat cu ei(sau ma rog,pe unde ati vorbit voi)...pentru ca aici eu nu am vazut nici un fel de ajutor.Deci tot transparenta,ceata totala acest forum.
    ps: am fost nevoit sa iti raspund.am simtit ca acest mesaj al tau mi-a fost mai mult adresat mie,tinand cont ca doar eu am postat aici in tema ta.Bine ca ai primit tokenii,cel mai important lucru pentru ca restul da cu 0..
    florian slaniceanu likes this.

  5. #15
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    le-am multumit si in particular, dar atata timp cat am cerut si "public" ajutorul lor am considerat ca e fair-play sa le multumesc si aici.

    PS nu e suparare, mesajul s-a dorit o simpla multumire si nu avea o tinta anume. parerea mea este sa nu mai fi asa de incrancenat, forumul e cum e si datorita noua si datorita moderatorilor, toti avem o mica sau mai mare vina.

    PS1 am jucat mult tmp Grepolis - acolo e un forum foarte activ dar pentru asta exista mai multi moderatori, exista alte conditii (conditia de baza este ca adminul si moderatorii pentru fiecare tara au libertate deplina in privinta acordarii unor premii) si exista anumiti "postaci" care intretin admosfera acolo.

  6. #16
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by florian slaniceanu View Post
    le-am multumit si in particular, dar atata timp cat am cerut si "public" ajutorul lor am considerat ca e fair-play sa le multumesc si aici.

    PS nu e suparare, mesajul s-a dorit o simpla multumire si nu avea o tinta anume. parerea mea este sa nu mai fi asa de incrancenat, forumul e cum e si datorita noua si datorita moderatorilor, toti avem o mica sau mai mare vina.

    PS1 am jucat mult tmp Grepolis - acolo e un forum foarte activ dar pentru asta exista mai multi moderatori, exista alte conditii (conditia de baza este ca adminul si moderatorii pentru fiecare tara au libertate deplina in privinta acordarii unor premii) si exista anumiti "postaci" care intretin admosfera acolo.
    Man ce ar fi sa o lasam asa?Tu cu ale tale..eu cu ale mele.Parerea ta despre cum ar trebui sa fiu eu nu ma intereseaza si chiar te-as ruga sa le pastrezi pentru tine.Eu sunt cum vreau..iar daca critic ceva sau pe cineva o fac intr-un mod civilizat pentru ca pur si simplu am motive.Stiu si lauda..dar deocamdata nu e cazul pe aici si mi-as dori sa vina si timpul ala.Vina mea e ca m-am nascut sau ca m-am apucat de acest joc,alta nu am.
    ps:ba da..era sa uit..mai am o vina mare,ca m-am si insurat..)
    florian slaniceanu likes this.

  7. #17
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    sa fi sanatos si casa de piatra!

    nu eu sunt cel care a deschis acest dialog, asa este, fiecare cu ale lui.

    daca nu iti place sa primesti sfaturi si pareri este foarte indicat sa te abtii sa le oferi tu, ceea ce tie nu iti place altuia nu face (zice o vorba din popor).

    daca ma lasai in pace cu problema, ideile si parerile mele, nu cred ca ajungeam sa avem un dialog pe aceasta tema.

    in rest sa auzim numai de bine.

    PS atata timp cat nu exista un administrator de tara pentru acest joc, admin care sa aiba puteri sporite in ceea ce priveste premierea membrilor, nu cred ca acest forum se va schimba.

  8. #18
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Da ce te-ai suparat asa??
    multumesc la fel,dar ai omis ceva:si la cat mai multi copii..asta e declaratia de dragoste completa,daca tot vroiai sa o faci.))
    Vreun mesaj unde am oferit eu sfaturi si cum ar trebui sa fim si sa ne comportam ai la indemana??Accept orice sfat si parere dar doar despre joc atata timp cat nu ne cunoastem in "real",nu cred ca tu esti mai sus decat mine sau eu mai jos decat tine.Hai cu sanatate sa fie si doamne ajuta daca tot ne aflam pe la nunti..)
    Last edited by Fllo Cristea; 11-23-2016 at 11:33 AM.
    florian slaniceanu likes this.

  9. #19
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    hai ca esti simpatic

    tu faci pe morocanosul si pe suparatul si apoi ma intrebi pe mine.

    eu chiar nu sunt suparat, doar mi-a parut rau ca tu ai fost deranjat de comentariile mele (desi nu aveai de ce)

  10. #20
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by florian slaniceanu View Post
    hai ca esti simpatic

    tu faci pe morocanosul si pe suparatul si apoi ma intrebi pe mine.

    eu chiar nu sunt suparat, doar mi-a parut rau ca tu ai fost deranjat de comentariile mele (desi nu aveai de ce)
    asa zice si nevasta-mea ca sunt simpatic rau(sau cel putin am fost) si ca fac ca ursul cand dorm..)
    florian slaniceanu likes this.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast