Results 1 to 6 of 6

Thread: Am 5 jucatori in afara lotului

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    3

    Am 5 jucatori in afara lotului

    Salut.
    Am doar 6 rezerve si 5 jucatori in afara lotului.(normal 7 rezerve , 4 odihna).
    De unde pot schima ?
    Multumesc.

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by Aurelian View Post
    Salut.
    Am doar 6 rezerve si 5 jucatori in afara lotului.(normal 7 rezerve , 4 odihna).
    De unde pot schima ?
    Multumesc.
    sa schimbi ce?nu prea am inteles problema ta dar in fine incerc sa iti raspund.Daca din cei 5 care is in afara lotului unuia ii dai contractul..sau ii faci contract celui care nu are,lotul tau devine cu 7 rezerve..si 4 la odihna..)

  3. #3
    Newbie kLoger's Avatar
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Exeter
    Posts
    9
    Quote Originally Posted by Aurelian View Post
    Salut.
    Am doar 6 rezerve si 5 jucatori in afara lotului.(normal 7 rezerve , 4 odihna).
    De unde pot schima ?
    Multumesc.
    Nu exista o astfel de optiune in care sa alegi numarul de "subs" (7) respectiv numarul de "res" (4 - in mod normal)
    Acum cateva saptamani mi s a intamplat ceva similar cand S1 a disparut pur si simplu si eram fortat sa am doar 6 subs si restul rezerve (cum spui tu la odihna) din cauza faptului ca am pus jucatori la imprumut in Asociatie.

    Fie toti cei 5 din afara lotului nu au contract semnat, desi mi-e greu sa cred ca esti in pozitia asta in cea de a 3 a saptamana a sezonului si va trebui sa semnezi unul, evident.
    Ori probabil ai jucatori la imprumut in Asociatie. Daca asta e cazul, incearca sa-i rechemi la echipa si ii vei putea pune ulterior in Asociatie, dupa ce-ti rezolvi problema.
    Daca nu esti in niciunul din cazurile astea, atunci ai o problema cu jocul, intr-adevar.

    Sper ca ti-am fost cat de cat de folos.

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by kLoger View Post
    Nu exista o astfel de optiune in care sa alegi numarul de "subs" (7) respectiv numarul de "res" (4 - in mod normal)
    Acum cateva saptamani mi s a intamplat ceva similar cand S1 a disparut pur si simplu si eram fortat sa am doar 6 subs si restul rezerve (cum spui tu la odihna) din cauza faptului ca am pus jucatori la imprumut in Asociatie.

    Fie toti cei 5 din afara lotului nu au contract semnat, desi mi-e greu sa cred ca esti in pozitia asta in cea de a 3 a saptamana a sezonului si va trebui sa semnezi unul, evident.
    Ori probabil ai jucatori la imprumut in Asociatie. Daca asta e cazul, incearca sa-i rechemi la echipa si ii vei putea pune ulterior in Asociatie, dupa ce-ti rezolvi problema.
    Daca nu esti in niciunul din cazurile astea, atunci ai o problema cu jocul, intr-adevar.

    Sper ca ti-am fost cat de cat de folos.


    Cei 5 din afara lotului nu sunt mereu aceeasi -ii mai si schimb- deci nu poate fi vorba de contract sau de imprumut.Acum sunt 5 jucatori care au jucat la 18:45.
    Cum ti s-a intamplat si tie ,prima data a disparut S5 si dupa caeva zile a aparut si acum a disparut S7.
    Si nu am jucatori imprumutati.
    Multumesc.
    Last edited by Aurelian; 01-02-2017 at 06:41 PM.

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by Aurelian View Post
    Salut.
    Am doar 6 rezerve si 5 jucatori in afara lotului.(normal 7 rezerve , 4 odihna).
    De unde pot schima ?
    Multumesc.
    Fara nici un fel de gluma..... un admin , un moderator ceva,, sa ne ajute......?Am vandut 6 jucatori in speranta ca se schimba ceva ..... da s-a schimbat ..... mi-a disparut S6 nu mai am nici un RES. am S1,S2,S3.S4,S5 .......S7...Undeeste S6?
    Chiar nu are cine sane raspunda????????? Sau sa dea un sfat???????

  6. #6
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Poti posta niste poze? Scuze de postarea intarziata.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook