Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
Like Tree1Likes

Thread: Am castigat campionatul dar nu am primit recompensa!

  1. #11
    Rookie
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    89
    Quote Originally Posted by StarlingCF View Post
    Cica au remediat, cel putin la mine, nici nu stiu de ce ma agit, am facut azi, 1 - 1, eu 111% si el 83% in cupa, el avand 4 jucatori de 3 stele in echipa, niste rebuturi batrane...ce sa mai zic....chis pe el de joc...
    Da, problema a fost remediata. Adversarul tau a oferit prime pentru o victorie in meciul cu tine sau are jucatori ca cel de mai jos.Attachment 81672

  2. #12
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Mai are cineva probleme cu banii? mai e cineva care nu a i-a primit?

  3. #13
    Addicted
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Bucharest
    Posts
    505
    Quote Originally Posted by MDaniel45 View Post
    Da, problema a fost remediata. Adversarul tau a oferit prime pentru o victorie in meciul cu tine sau are jucatori ca cel de mai jos.Attachment 81672
    Are in componenta jucatori de 33,34 ani, oferiti de joc automat pt completarea lotului, ma rog, sper sa nu ma elimine din prima faza avand in vedere ca am facut 1 - 1, acasa )))


    P.S: Mie mi-au bagat banutii, pe toate conturile.

  4. #14
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    75
    Nu se va reveni , asta va ramane

    Quote Originally Posted by MDaniel45 View Post
    Dupa o saptamana isi fac nebunii echipele si nu se mai liceteaza asa mult. Personal, eu ma astept sa revine sa vechiul concept de marketplace sau sa faca altul. Asta e un dezastru.

  5. #15
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    75
    depinde foarte mult de ce setari folosesti in meci , incercati sa schimbati ceva cand vedeti ca nu va merge bine echipa

    Quote Originally Posted by StarlingCF View Post
    Are in componenta jucatori de 33,34 ani, oferiti de joc automat pt completarea lotului, ma rog, sper sa nu ma elimine din prima faza avand in vedere ca am facut 1 - 1, acasa )))


    P.S: Mie mi-au bagat banutii, pe toate conturile.

Page 2 of 2 FirstFirst 12