Results 1 to 3 of 3

Thread: Nr. diferit de stele

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    2

    Nr. diferit de stele

    Nu stiu daca e o eroare sau am eu halucinatii. Stiu ca la fiecare nivel nou fiecarui jucator ii scade cate o stea. Eh, am jucat un amical cu frate-miu, care este la nivelul 1, iar eu la nivelul 4 si m-am uitat la el cum imi vede mie jucatorii. Ei bine, jucatorii mei aveau 6-7 stele la el, iar la mine au 3-4 stele. La fel, eu ii vad jucatorii lui de pe telefon ca avand toti cate o stea, iar ei au in realitate 3-4 stele... Oi vedea eu stele verzi de la atatea stele sau care e faza?

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4
    eu cred ca e o mare porcarie jocul asta ... mie mi-a disparut jucatorul din echipa.

  3. #3
    Rookie Puski's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    RO
    Posts
    67
    Bună Alex, e ceva normal, nu înțeleg de unde atâta mirare, sunt niște chestiuni elementare de funcționare a jocului...
    Și tu vezi jucătorii de la echipe de nivelul 7 ca având 6-7 stele...
    Înțelegeți vă rog că odată ce avansați jucătorilor nu le scad din stele, ci datorită avansării tale în nivel îi vedeți cu stele în minus...adică:
    Potrivit pentru nivelul 1, un jucător de 5 stele va avea CALITATEA = 20+(până la 25), 25+ = 6 stele, 30+ = 7 stele, 35+ = 8 stele, 40+ = 9 stele. (orice peste calitate 45+ va fi tot de 9 stele, 9 stele fiind maximul cât se poate afișa)
    Nivelul 2, 5 stele = calitate 25+, 6 stele = calitate 30+, 7 stele = calitate 35+, 8 stele = calitate 40+, 9 stele = calitate 45+. (orice peste calitate 50+ va fi tot de 9 stele)
    Nivelul 3, 5 stele = calitate 30+, 6 stele = calitate 35+, 7 stele = calitate 40+, 8 stele = calitate 45+, 9 stele = calitate 50+. (orice peste calitate 55+ va fi tot de 9 stele)
    Și așa mai departe...
    DECI VIZIUNEA DEPINDE DE NIVEL, NU DE JUCĂTOR!!!
    Și solerobert...mai ușor că îți iei ban, trimite un ticket adminilor și se vor ocupa, dacă e chiar o problemă...
    Last edited by Puski; 06-09-2013 at 03:31 PM.