Results 1 to 5 of 5

Thread: Problema legata de joc!

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4

    Angry Problema legata de joc!

    Pur si simplu am ramas fara un jucator din lot ... unde a disparut jucatorul meu din lot ?

    Jucatorul Dragan Stanic care am si jucat 2 meciuri cu el a disparut din echipa mea , DE CE?????
    Sper ca cinva sa citeasca acest post si sa faca ceva legat de acest lucru daca sa ne spuneti sa nu mai ne pierdem timpul cu acest joc.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Problema legata de joc!-img_0242.jpg  

  2. #2
    Rookie Puski's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    RO
    Posts
    67
    Ești cumva pe minus cu fondurile? Pentru că dacă ești pe minus pentru o vreme îndelungată(5-10 depinde de nivel), jocul îți va vinde cei mai buni jucători pentru a compensa lipsa fondurilor.
    Și zici că a dispărut, ne poți da mai multe detalii eventual? Ai primit bani din "dispariția asta" sau chiar nu s-a observat nici o schimbare nici la fonduri? Mai are cineva acces la contul tău?

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4

    sal!

    Quote Originally Posted by Puski View Post
    Ești cumva pe minus cu fondurile? Pentru că dacă ești pe minus pentru o vreme îndelungată(5-10 depinde de nivel), jocul îți va vinde cei mai buni jucători pentru a compensa lipsa fondurilor.
    Și zici că a dispărut, ne poți da mai multe detalii eventual? Ai primit bani din "dispariția asta" sau chiar nu s-a observat nici o schimbare nici la fonduri? Mai are cineva acces la contul tău?


    Nu nu sunt pe minus cu banii ... deci cum s-a intamplat , L-am licitat si am castigat licitatia 6,15 M, bani ramasi 2.5 M deci bani am ... am jucat 3 jocuri cu el pe teren si dupa 3 jocuri mi-a disparut jucatorul cu totul. Nu am primit nici un ban in plus si nici nu are nimeni acces la mine la PC.
    Am platit euro pentru tokenuri ... si uite ce am optinut PLUS ca eu il stiam pe teren si ma trezesc la meci cu unu din echipa de rezerve care era accidentat, adica daca tot l-a schimbat si l-au furat de ce nu au bagat unul bun in teren ... si evident am pierdut si meciul.
    Cine imi face drepate, de 3 zile eu nu am jucator si nici bani sa cumpar altul nu am, iar trebuie sa cumpar tekenuri si sa incep sa cumpar jucatori si a 3 zi sa dispara.
    .
    Last edited by solerobert; 06-09-2013 at 06:20 PM.

  4. #4
    Rookie Puski's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    RO
    Posts
    67
    Da, înseamnă că s-ar putea să fie chiar problemă de la joc...intră la adresa următoare: Nordeus Support, selectează Conectaţi-vă pentru a pune o întrebare, introdu datele și explică problema cu toate detaliile, numele jucătorului, când l-ai cumpărat, când a dispărut...etc(s-ar putea să trebuiască să întrebi în engleză în legătură cu problema ta)...
    Sper să se rezolve...multă baftă!

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4
    Multumesc , am trimis un e-mail la suport dar nu am primit nici un raspuns!