Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
Like Tree4Likes

Thread: Top Eleven na mobilnom

  1. #11
    Apprentice
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    286
    ne igram jer nemam niti iphone niti android telefon :P
    Kao korisnik blackberry-a osjecam se napusten u ovom svijetu..sta god da naprave samo za iphone i android jbt..nigdje neces vidjeti aplikaciju za ta 2 sistema i za windows mobile..
    NTNK likes this.

  2. #12
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Nije to problem
    Ne nosim ga na posao a kada sam kući igram preko kompa
    Nikada mi se nije ukazala potreba da instaliram

  3. #13
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    Ja imam Motorola Milestone 2 odnosno DROID 2, solidan telefoncic uzet pre oko dve, dve ipo godine, jedino sam ubacio Android 4.1.2(Jelly Bean) i to je to

    Trudim se da odgledam svaku tekmu mada u skoli su iskljucili internet pa mi to pravi problem ...

  4. #14
    Dreamer MrMaxSRB's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    415
    Ja kad sam u skoli i uvece meceve kada imam igram na fonu a tel mi je Huawei U8180

  5. #15
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582

  6. #16
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sokobanja, Serbia
    Posts
    139
    Играо сам до 25. Маја на Алкател ОТ997. Тада су ми украли телефон Мој кум и 1 друг су играли такође преко андроида до пре недељу дана, али како кажу апликација у последње време не ради

  7. #17
    Rookie Sase T.'s Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    52
    Naravno Sony Xperia tipo.

  8. #18
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2
    pozdrav svima !!! Resio sam da kupim mobilni sa android platformom, verovali ili ne najvise zbog top elevena pa me zanima da li MOTOROLA MOTOLUX moze da otvori aplikaciju (procesor jacine 800mhz) ..... ako neko ima savet za dobar a ne skup mobilni neka ostavi komentar.... primer za MOTOROLU , post paid , tarifa u mts mrzi 1140.oo tj mix net M paket......

  9. #19
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by brancikita023 View Post
    pozdrav svima !!! Resio sam da kupim mobilni sa android platformom, verovali ili ne najvise zbog top elevena pa me zanima da li MOTOROLA MOTOLUX moze da otvori aplikaciju (procesor jacine 800mhz) ..... ako neko ima savet za dobar a ne skup mobilni neka ostavi komentar.... primer za MOTOROLU , post paid , tarifa u mts mrzi 1140.oo tj mix net M paket......
    Mislim da ce ti bez problema raditi Samo mislim (ali nisam siguran u broj) da ti treba 2.1+ Android sistem

  10. #20
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2
    odlucio sam, danas sam narucio samsung galaxy young ili S6310, procesor 1 ghz a 768mb rama, mislim da ce sasvim lepo raditi top eleven... odabrao sam paket preko mts mix net m,300 min,600sms i 600mb sve to oko 1300din mesecno... sada me zanima koliko moze da skine mb jedna utakmica kada se uzivo prati...par min jos pre i posle... da li neko moze da mi odgovori????

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast