Results 1 to 4 of 4

Thread: rakibin dizilişi nasıl taktik uygulamam gerekiyor yardım !!

Newbie

rakibin dizilişi nasıl taktik uygulamam gerekiyor yardım !!

rakibin dizilişi nasıl taktik uygulamam gerekiyor yardım !!-ads-z.jpg rakibin kadro dizilişi bu dizilişe ben ne yapmam gerekiyor

Şuanki dizilişim 3-5-2 yani

DL-DC-DC-DR
    X X
    MC MC MC
    X X
    ST ST ST

Newbie
    dmc ve amc varsa iş görür

Newbie
    Senin kaliteni bilemediğim için genel şeyler yazıyorum.. takımına amc ve dmc ekle ofsayt taktiğini açma, ofansif oynayacaksan pasyönü ve pas şekli karışık markaj bölgesel, kendi sahanda press ( maç içerisinde rakip baskı yaparsa tam saha yap) top çalma normal maç içerisinde tam saha presin yanına zor iyi olur rakiple araızda fazla fark yoksa stlerden birini amc kendine güvenmiyorsan dmc ekle 4 -1dmc - 3mc -2 st oyna kontra atağı işaretlemenide tavsiye etmem inşallah yardımcı olabilmişimdir

Newbie
    dmc işe yaramaz olurmu 2 li orta saha oynuyorsan özellikle arkasında bitane dmc olmalı yoksa defansı kesinlikle 4lemelisin... ama dmc varsa 3lü defansda oynayabilirsin tabiki beklerle beraber 3lü...
    benim takımımda her oyuncunun mutlaka bir yedegi vardır kaleci yedegi tutmuyorum pek sadece bi kere kaleciden yana yandım okadar oda ilk maç ş.l de 4-1 yendigim adamdan kalecim sakatlandıgı için 6-2 yenilip elenmiştim
    Subscribe for a+ test dumps training sessions to guarantee pass security+ certification Also get free download link for the next a+ exam after getting success in www.ndm.edu ccent training, you can find a wonderful job at Benjamin Franklin Institute of Technology