Results 1 to 5 of 5

Thread: Kadrom Ligin Üstünde Ama Üst üste 5 Maçtır Berabere Kalıyorum

Newbie

Kadrom Ligin Üstünde Ama Üst üste 5 Maçtır Berabere Kalıyorum

Evet arkadaşlar oyuna yeni başladım baya bir transfer yaptım takımımda 6 yıldızlı oyuncu bile var 3 yıldızlık oyuncularım hep gençler ama sahada sonuca yansıtamıyorum. Oyuna ilk başladığımda bana verdikleri kadro ile bir maça çıktım 6-0 yendim. Sonradan yaşlı oyuncuları gönderip yerine genç yetenekler aldım ama şu an hiçbir takımı yenemiyorum.Defansım sağlam olduğu için yenilmiyorum da. Ne yapacağımı şaşırdım her taktiği denedim. Takım kalitem diğer takımların çok üstünde hatta ligimdeki çoğu takım bot ama yinede yenemiyorum.

Kadrom;

Kadrom Ligin Üstünde Ama Üst üste 5 Maçtır Berabere Kalıyorum-te1.jpg
    Kadrom Ligin Üstünde Ama Üst üste 5 Maçtır Berabere Kalıyorum-te2.jpg
    Kadrom Ligin Üstünde Ama Üst üste 5 Maçtır Berabere Kalıyorum-te3.jpg
    Kadrom Ligin Üstünde Ama Üst üste 5 Maçtır Berabere Kalıyorum-te4.jpg
    Kadrom Ligin Üstünde Ama Üst üste 5 Maçtır Berabere Kalıyorum-te5.jpg
    Kadrom Ligin Üstünde Ama Üst üste 5 Maçtır Berabere Kalıyorum-te6.jpg

Newbie
    aynı sorunu bende yaşadım yenilgisiz şampiyon oldum ve ust lige cikinca ciktiğım liğin en iyi kadrosunu yaptım ama sonuç hüsran oldu
    anladığım ne kadar çok transfer yaparsan uyum o kadar cok bozuluyor takımda

Newbie
    3 lü veya 4 lü defans oynat kanat oyuncuları haricinde okları kaldır bütün oyuncularla hucum oynuyorsun berabere kalman bile büyük şans hepsini kaybedebilirdin bu dizilişle. ofansif oynuyorsan kendi sahanda pres yap savunman bölgesel olsun ofsayt ve kontratak oynatma ilk 11 le çok oynama oyuncular çok degişirse saçma sonuçlar alıyor sanki

Newbie
    Dizilişini 4 lü defans yapabiliyorsun. 4-3-2-1 oyna. Çok daha verimli olacaktır. Herkesin söylediğinin aksine takımda amr ve aml oyuncusu varsa postala gitsin en gereksiz oyunculardır. Sağlam oyun istiyorsan 4-1-2-1-2 oyna yüzde 90 kazanırsın. DL-DC-DC-DR DMC MC-MC-AMC-ST-ST emirleride Normal- karışık- kendi sahanda pres- kontra aktif pas atma karışık yap. ilk maçlar biraz sıkıntılı olur takım oturunca seni en az 15. seviyeye kadar götürür.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Lithium View Post
    Evet arkadaşlar oyuna yeni başladım baya bir transfer yaptım takımımda 6 yıldızlı oyuncu bile var 3 yıldızlık oyuncularım hep gençler ama sahada sonuca yansıtamıyorum. Oyuna ilk başladığımda bana verdikleri kadro ile bir maça çıktım 6-0 yendim. Sonradan yaşlı oyuncuları gönderip yerine genç yetenekler aldım ama şu an hiçbir takımı yenemiyorum.Defansım sağlam olduğu için yenilmiyorum da. Ne yapacağımı şaşırdım her taktiği denedim. Takım kalitem diğer takımların çok üstünde hatta ligimdeki çoğu takım bot ama yinede yenemiyorum.

Kadrom;

Click image for larger version. 

Name:	te1.jpg 
Views:	114 
Size:	99.7 KB 
ID:	23593

Name:	te2.jpg 
Views:	98 
Size:	100.6 KB 
ID:	23595

Name:	te3.jpg 
Views:	97 
Size:	100.0 KB 
ID:	23596

Name:	te4.jpg 
Size:	99.0 KB 
ID:	23597

Name:	te5.jpg 
Size:	93.5 KB 
ID:	23598

Name:	te6.jpg 
Views:	94 
Size:	90.1 KB 
ID:	23599
    Selamlar;

Ok işaretlerini her oyuncunuzda kullanmamanızı öneririm.