Results 1 to 7 of 7

Thread: Taktik nasil ?

Newbie

Taktik nasil ?

Beyler Normalde ML var fakat kırmızı kart yediği için AML oyuncusunu koydum.Herneyse Kadro nasıl beyler değiştirimi kalsınmı ?

Taktik nasil ?-10846292_588065207961004_2379879084237195595_n.jpg

Ve birde tokenim az oyuncu alamıyorum hemen alıyolar Token sorununu nasıl çözerim ?

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Musa Dikduran View Post
    Beyler Normalde ML var fakat kırmızı kart yediği için AML oyuncusunu koydum.Herneyse Kadro nasıl beyler değiştirimi kalsınmı ?

Click image for larger version. 

Name:	10846292_588065207961004_2379879084237195595_n.jpg 
Views:	53 
Size:	64.5 KB 
ID:	33960

Ve birde tokenim az oyuncu alamıyorum hemen alıyolar Token sorununu nasıl çözerim ?
    Selam Musa ;

ML , MR , AMC , 2 ST oyuncularını ileri çıkarmasan daha iyi olacak görüşündeyim. ML yerindeki oyuncunuzun esas yeri olan AML yerine alıp geri ok işareti yani defansa yardım ederse daha mantıklı olacağından yanayım.AMC oyuncusunu ise bu maçta pek oynatmanı tavsiye etmem bu futbolcu yerine DL bir futbolcuyu DL yerine koyarak defansı 4 lü kullanmanda yarar var.Tabi bunlar kendi görüşüm.

Token sorununu "Token Kazan" bölümünden birçok reklam,video,anket vb üzerinden kazanabilirsin.

İyi oyunlar dilerim

Newbie
    Taktik nasil ?-ads%C4%B1z.jpg
    bu rakibe karşı ne tür bir taktik uygulayabilirim?

Quote Originally Posted by hazal View Post
    Click image for larger version. 

Name:	Adsız.jpg 
Views:	51 
Size:	61.8 KB 
ID:	33983
    bu rakibe karşı ne tür bir taktik uygulayabilirim?
    4-4-2 ST'lerinden birini defansif yani geri ok ile yaparsan olabilir fakat bunlar görüşüm çünkü rakibinin oyun içi taktikleri görünmüyor bu dediğim taktik her ihtimale karşı şekilde düşündüğüm taktiktir.İyi günler.

Newbie
    Taktik nasil ?-ads%C4%B1z.jpg
    bu rakibe karşı 4-4-2 oynamayı düşünüyorum sıkıntı yasarmıyım? yada sizlerin tavsiyesi ne olabilir.

Newbie
    bu maçı alırsam şampiyon olacagım rakibin sahasında oynayacagız taktik diziliş ve emirleride belirtirseniz sevinirim.

Quote Originally Posted by hazal View Post
    bu maçı alırsam şampiyon olacagım rakibin sahasında oynayacagız taktik diziliş ve emirleride belirtirseniz sevinirim.

Karşı takımın oyun içi taktiklerini bilemediğimiz için ne dersek doğru olmaz fakat benim takım 4-4-2 taktiği ve oyun içinde ST lerden birini defansa yardım sol kanatıda (ML) ileri olarak taşıyorum.Oyunun o an ki istatistiklerine göre değerlendiriyorum denge kurmaya çalışıyorum maçta.Sizde bu şekilde maç anında değerlendirme yapmanız lazım istatistiklere göre.Bu taktikle yeneceksiniz kesin diyemem fakat defansınızı sağlama almanızı tavsiye ediyorum.

İyi hafta sonları dilerim