Results 1 to 3 of 3

Thread: taktik nasıl olmalı?

Newbie

taktik nasıl olmalı?

bu takım kendi liğindeki 6-7 takımın gerisinde kalite puanı açısından takımının geneli de kaliteli değil resimden gördüğünüz gibi ama bu oyuncu yenilmiyor bir türlü şimdi benimle maçı var yarın nasıl bir taktik önerirsiniz .
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails taktik nasıl olmalı?-ads%C4%B1z.jpg  

Newbie
    taktik nasıl olmalı?-ads%C4%B1z.jpg

buda benim takımım kalite olarak aramızda 7 puan var , oyuncularımın hepsi moral ve kondisyon olarak max. seviyedeler ancak bu oyuncunun performansı beni rahatsız ediyor oyunu takip etmiyor maçları canlı izleme durumu da yok ama takımı yinede kazanıyor bu işin püf noktası nedir anlamadım gitti birde bu takım tüm sezonlarda 4-5-6 olmuş performansının birden hemde hiç transfer yappmadan buseviyelere gelmesi oyun hakkındaki düşüncelerimi olumsuz etkiliyor arkadaslar. bu konuda ilgili arkadaslar ne düşünyor merak ediyorum dogrusu

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by hazal View Post
    Click image for larger version. 

Name:	Adsız.jpg 
Views:	35 
Size:	66.7 KB 
ID:	34577

buda benim takımım kalite olarak aramızda 7 puan var , oyuncularımın hepsi moral ve kondisyon olarak max. seviyedeler ancak bu oyuncunun performansı beni rahatsız ediyor oyunu takip etmiyor maçları canlı izleme durumu da yok ama takımı yinede kazanıyor bu işin püf noktası nedir anlamadım gitti birde bu takım tüm sezonlarda 4-5-6 olmuş performansının birden hemde hiç transfer yappmadan buseviyelere gelmesi oyun hakkındaki düşüncelerimi olumsuz etkiliyor arkadaslar. bu konuda ilgili arkadaslar ne düşünyor merak ediyorum dogrusu
    Selamlar Efendim;

Takımınızın taktiği şuan için iyi görünüyor.Fakat karşı takımın oyun içindeki hareketleri gözükmüyor.Size tavsiyem maç anında topa sahip olma yüzdesi karşı takımdaysa siz ST lerden birini geri defansif olarak yani ok işareti geriyi yaparsanız iyi olacaktır. Eğer bu da olmuyorsa DMC lerden birini örneğin 10 numaranızı DMC yerine koyup ST lerden birini çıkartmanızı öneririm.Tabi bu dediklerim yeneceğiniz anlamına gelmiyor sadece düşüncelerim efendim.

İlgi ve anlayışınız için size çok teşekkür ederiz.