Results 1 to 6 of 6

Thread: 4-1-2-1-2 Dar Elmas Dizilişi Yardım Lütfen.

Newbie

4-1-2-1-2 Dar Elmas Dizilişi Yardım Lütfen.

Sizce 4-1-2-1-2 Dar Elmas Dizilişinin emirleri ve ok yönleri nasıl olmalı?Bir türlü karar veremedim ofansif mi oynayayım defansif mi diye...

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Mustafa Alkun View Post
    Sizce 4-1-2-1-2 Dar Elmas Dizilişinin emirleri ve ok yönleri nasıl olmalı?Bir türlü karar veremedim ofansif mi oynayayım defansif mi diye...
    Selamlar;

Ok işaretleri maç içindeki duruma göre çok değişiyor.

Benim kullandığım bu taktik ve ofansif genelde tercihim...

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar;

Ok işaretleri maç içindeki duruma göre çok değişiyor.

Benim kullandığım bu taktik ve ofansif genelde tercihim...
    Maçları sürekli canlı izleyemiyoruz, ok yönleri ve emirleri genel olarak nasıl bırakmalıyız???

Quote Originally Posted by SixtyONE View Post
    Maçları sürekli canlı izleyemiyoruz, ok yönleri ve emirleri genel olarak nasıl bırakmalıyız???
    Selamlar;

Benim kullandığım taktikte bu, defansları geri forvetleri ileri yapıyorum bu her zaman işe yaramıyor ama genelde en kötü 2. oluyorum lig sonunda Bir de pas atma şekli uzun seçili...

Rookie lionboys's Avatar
    3 sezon o taktiği kullandım ben sert hücum,top çalma tarzı zor,pas atma şekli kısa,pas yönü karışık,kontra ve ofsayt tuzağı kapalı oynatıyordum.orta sahanın birine ileri ok,stoperin birine geri ok,forvetin birinede ileri ok kullanıyordum her taktik gibi bu da en fazla ıkı sene gidiyor 3.sene fıst.

Quote Originally Posted by lionboys View Post
    3 sezon o taktiği kullandım ben sert hücum,top çalma tarzı zor,pas atma şekli kısa,pas yönü karışık,kontra ve ofsayt tuzağı kapalı oynatıyordum.orta sahanın birine ileri ok,stoperin birine geri ok,forvetin birinede ileri ok kullanıyordum her taktik gibi bu da en fazla ıkı sene gidiyor 3.sene fıst.
    Selamlar;

Tabiki de belli bir zaman sonra aynı oyuncular kalmıyor ve her oyuncu bu taktiğe ayak uyduramaz hale geliyor seviye ilerledikçe