Results 1 to 2 of 2

Thread: Hangi oyuncu daha iyi ?

Rookie

Hangi oyuncu daha iyi ?

Benim kadroda, hangi oyuncunun daha iyi oynadığını bilmiyorum. Sadece puan var, puana göre düşük puan alanın yerine diğerini koyuyorum o da düşük puan alıyor. Bir maç aynı oyunculara yüksek veriyor puanı. Bir türlü kaliteli oyuncuları bulamadım. Yıldızlarına bakarak kadroyu dizince çoğunlukla yeniliyorum. Yıldızları çok olanlar kadroya mı uyum sağlayamıyorlar ne oluyor anlayamadım. Kadrom bu. Yorumlarınızı alabilir miyim. 2 sezondur son maçta lig atlıyorum..
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Hangi oyuncu daha iyi ?-ads-z.jpg   Hangi oyuncu daha iyi ?-ads-z2.jpg   Hangi oyuncu daha iyi ?-ads-z3.jpg   Hangi oyuncu daha iyi ?-ads-z4.jpg  

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by askadami6183 View Post
    Benim kadroda, hangi oyuncunun daha iyi oynadığını bilmiyorum. Sadece puan var, puana göre düşük puan alanın yerine diğerini koyuyorum o da düşük puan alıyor. Bir maç aynı oyunculara yüksek veriyor puanı. Bir türlü kaliteli oyuncuları bulamadım. Yıldızlarına bakarak kadroyu dizince çoğunlukla yeniliyorum. Yıldızları çok olanlar kadroya mı uyum sağlayamıyorlar ne oluyor anlayamadım. Kadrom bu. Yorumlarınızı alabilir miyim. 2 sezondur son maçta lig atlıyorum..
    Selamlar;

Oyuncularınızın istatistiklerini takip edin ve ortalamasını alın bu şekilde sahaya çıkarsanız daha çok verim alabilirsiniz.Fakat sık sık kadronuzu değiştirmeniz olumsuzluklara neden olur bu yüzden fazla düzeni bozmadan ilerlemeye çalışın.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.