Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 46
Like Tree1Likes

Thread: Oyunu Bırakma Derecesine Geldim !!! Yardım Lütfen

Newbie

Oyunu Bırakma Derecesine Geldim !!! Yardım Lütfen

Merhaba arkadaşlar

3 sezondur denemediğim taktik kalmadı yapmadığım sistem okumadığım forum kalmadı !!!
    Gidip ligime göre kaliteli futbolcularda almama rağmen ilk 7 de bile bitiremez oldum .

Kullandığım taktiği paylaşmak istiyorum sizlerle !!!
    Lütfen bu işten gerçekten anlayan birileri yardım etsin.

Bu taktikle arkadaşım namalup gitmesine rağmen ben 4 maçtır yeniliyorum .

Oyunu Bırakma Derecesine Geldim !!! Yardım Lütfen-eser1.jpg
    Oyunu Bırakma Derecesine Geldim !!! Yardım Lütfen-eser2.jpg

Apprentice
    Hocam anlaşılan sen 10 11 seviyede gibisin benden 2 seviye daha yükseksin ama senin tecrübelerin daha yüksektir ancak sana şunu söyleyebilirim oyun saçmalık ve sezonun ilk gününden itibaren senin kaderinin, her maçının skorunun ve bütün saçmalıklarının belli olduğu garip ve gerçeklikten çok ama çok uzak bir oyun bu bir GERÇEK !

Ne gariptir ki adminlere en az 6 7 tane adaletsiz maç skorları yüzünden attığım ticketlerin karşılığını çok güzel alıyorum. Sana en basitinden bir örnek vereyim biraz önce bir maçım vardı, rakip maçın daha 22. dakikasında 10 kişi kalıyor ve skor 1-3 mağlubiyet. Şu dikkatimi çekti 10 kişi kaldığında çok büyük avantajın var kesin rakibini yeniyorsun bu zamana kadar bu dikkatimi çekti.

Kısacası sen istediğin kadar emek harca, vakit ayır, o kadar transfer yap, takımını baştan aşağı özel yetenekli oyuncularla doldur, istediğin kadar taktik dene en iyilerini kullan ama her zaman ki gibi oyun bize şunu söylüyor: "Seni delirteceğim, sinirlendireceğim ve kendi istediğim skorları yapacağım".

Newbie
    Kupadaki yenildigim maça bakarmısınız ..
    Adamdan üstün oynayıp yenilmek bu çok koyuyor ...

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Eser Güdük View Post
    Merhaba arkadaşlar

3 sezondur denemediğim taktik kalmadı yapmadığım sistem okumadığım forum kalmadı !!!
    Gidip ligime göre kaliteli futbolcularda almama rağmen ilk 7 de bile bitiremez oldum .

Kullandığım taktiği paylaşmak istiyorum sizlerle !!!
    Lütfen bu işten gerçekten anlayan birileri yardım etsin.

Bu taktikle arkadaşım namalup gitmesine rağmen ben 4 maçtır yeniliyorum .

Click image for larger version. 

Name:	eser1.jpg 
Views:	103 
Size:	74.5 KB 
ID:	54301

Name:	eser2.jpg 
Views:	101 
Size:	77.4 KB 
ID:	54302

Benim taktiğimi kullanıyorsun fakat ok işaretleri ve takım taktik ayarı kısmın çok farklı ...

Oyunu Bırakma Derecesine Geldim !!! Yardım Lütfen-capture-20150925-191948.jpg

Oyunu Bırakma Derecesine Geldim !!! Yardım Lütfen-capture-20150925-191851.png

Oyunu Bırakma Derecesine Geldim !!! Yardım Lütfen-capture-20150925-192055.jpg

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Benim taktiğimi kullanıyorsun fakat ok işaretleri ve takım taktik ayarı kısmın çok farklı ...

Name:	capture-20150925-191948.jpg 
Views:	104 
Size:	59.5 KB 
ID:	54308

Name:	capture-20150925-191851.png 
Views:	102 
Size:	96.7 KB 
ID:	54309

Name:	capture-20150925-192055.jpg 
Views:	100 
Size:	52.6 KB 
ID:	54310
    Sizin taktiginizinde aynısını yapayım hemen.
    Umarım bu sefer tutar.
    Ben hiç yenilmeyeyim demiyorum ama hepte yenilmek çok zoruna gidiyor insanın

Umarım bu sefer tutar.
    Sonuçta oyuncularınıza da bağlı çok sık taktik değiştirmeyin yenilgiden sonra ... istatistiklerini de çekip atar mısın ?

Oyunu Bırakma Derecesine Geldim !!! Yardım Lütfen-capture-20150925-192712.jpg

Oyunu Bırakma Derecesine Geldim !!! Yardım Lütfen-capture-20150925-192739.jpg

Kupadaki yenildigim maça bakarmısınız ..
    Adamdan üstün oynayıp yenilmek bu çok koyuyor ...

Name:	eser1.jpg 
Views:	98 
Size:	49.7 KB 
ID:	54307
    Sen benim yenildiğim takıma bak 41.seviyedeyken bunu bende iletmiştim ve sonrasında çok yaşadım

Oyunu Bırakma Derecesine Geldim !!! Yardım Lütfen-capture-20150925-193011.jpg

Oyunu Bırakma Derecesine Geldim !!! Yardım Lütfen-capture-20150925-193032.jpg

Newbie

Apprentice
    Umarım bu sefer tutar.

Kişisel fikrimi söylemek istiyorum yanlış anlaşılmasın Ancak o taktikle maç içinde çok fazla kondisyonları düşüyor ve son dakikalarda gol yeme olasılığın artıyor o taktiği aynı şekilde denedim ve karşılaşmanın skorunu forumdaki bir konuda da paylaşmıştım. 1-0 kendi evimde mağlubiyet ! hem de kendimden çok düşük kaliteye sahip takıma karşı. Neyse size iyi denemeler, Oyunla da iyi mücadeleler !

Newbie
    Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    Kişisel fikrimi söylemek istiyorum yanlış anlaşılmasın Ancak o taktikle maç içinde çok fazla kondisyonları düşüyor ve son dakikalarda gol yeme olasılığın artıyor o taktiği aynı şekilde denedim ve karşılaşmanın skorunu forumdaki bir konuda da paylaşmıştım. 1-0 kendi evimde mağlubiyet ! hem de kendimden çok düşük kaliteye sahip takıma karşı. Neyse size iyi denemeler, Oyunla da iyi mücadeleler !
    Kondisyon düşecegi malum ama denemeye devam
    Sizdende fikir almak istiyorum Taktik konusunda her duruma açıgım.

Page 1 of 5 123 ... LastLast