Results 1 to 6 of 6

Thread: Taktik

Rookie

Taktik

4-3(mc)-1(amc)-2 taktiğine karşı özel bir taktik var mı şampiyonlar ligi yarı final rakibimin taktiği ayrıca tüm takımı özellikli gerçi benim takım daha kaliteli benim taktiğim biraz garip 4-1(dmc)-3(mc-ml-mr)-1amc-st acaba dizilimi değiştirsem mi ilk maç deplasmanda defansif mi oynasam

Rookie
    Bir taktik vermediniz be gene de ilk maçı aldım deplasmanda

Newbie
    zaten bizim forum ölü ne msj atan var ne bi şey yazan bi de diger forumlara bak 3-4-1-2 güzel counterlıyodu bu arada

Rookie
    Tşkler kardeşim bende senin gibi hissediyorum arada yazıyorlar şaşırıyorum ve heyecanlanıyorum

Rookie
    Ne zaman karşıdaki insana göre taktiğimi değiştirsem hep negatif sonuçlar aldım. (Artık denk mi geldi yoksa gerçekten taktik değiştirince negatif etki yapıyor mu bilemiyorum.) Bence kendinize sezon başında (ilk 6-7 gün içinde) kadronuza en uygun olan ve her taktiğe karşı işe yarayacak bir taktik bulun. Daha sonra hiç değiştirmeyin, ona alışsın takım.

Bu arada sadece maç öncesinden ve genel maçtan bahsediyorum. Oyun içinde bir şeyler ters giderken taktik değiştirmek tabii ki işe yarar

Rookie
    Bende öyle yapıyorum ama abuk sabuk sonuçlar alınca değiştirsem mi diye düşündüm okları kullanıyordum kaldırdım 2 zor maçı da deplasmanda yendim bakalım sezon sonu ne olacak