Results 1 to 6 of 6

Thread: Taktik Öneri???

Newbie

Taktik Öneri???

merhaba arkadaşlar benim taktiğim şu anda bu ve işimede çok yarıyor 14. seviyedeyim benim için başka taktik önerir misiniz?

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Burak YarAr View Post
    merhaba arkadaşlar benim taktiğim şu anda bu ve işimede çok yarıyor 14. seviyedeyim benim için başka taktik önerir misiniz?
    Taktik Öneri???-capture-20160629-133228.jpg

Bunu da deneyebilirsin

Newbie
    4-1-4-1 dizilişi ile degistirdim taktikler ise sizinkisiyle aynı bir de okları kaldırdım. Bu arada 13. ligden kalan oyuncularım var maçta normalden çok yoruluyorlar neden ? Teşekkür ederim.

4-1-4-1 dizilişi ile degistirdim taktikler ise sizinkisiyle aynı bir de okları kaldırdım. Bu arada 13. ligden kalan oyuncularım var maçta normalden çok yoruluyorlar neden ? Teşekkür ederim.
    Resimli olarak bu oyuncularınızı atabilirseniz sevinirim.

Newbie
    Takımın durumu şu anda bu çok da memnunum,fakat 13. seviyeden kalan oyuncularım 14. sviyede maç yaparken çok yoruluyor.

Takımın durumu şu anda bu çok da memnunum,fakat 13. seviyeden kalan oyuncularım 14. sviyede maç yaparken çok yoruluyor.
    Oyuncularınızın yaşları kaç? Oyuncularınızın kalitesi lig deki oyuncuların kalitesinden düşük olunca da fazla kondisyon harcarlar.