Results 1 to 5 of 5

Thread: 3-1-2-3-1 Emirleri Nasıl olmalıdır yardım

Newbie

3-1-2-3-1 Emirleri Nasıl olmalıdır yardım

3-1-2-3-1 Emirleri Nasıl olmalıdır yardım-ads-z.jpg Onerilerinizi Bekliyorum

Newbie
    AMC yıl
    çıkar yerine DC al 2DC ve Dmc geri Dr ,dl ileri defansif iki kanat hucum kontra atak açık yap ,pas sitili kısa , sıkı pres ,top çalma normal ,adam adama savunma ,ofsayt taktiği kapalı yap takımla ilgilenirsende tamamdır 😀

Newbie
    bence orta sahadan birini çıkar yerine dc al orta sahada tek mc kalsın diğerleri aynı taktik kısmına gelince ofsayt taktiği açık olsun defans kanat oyuncuları ileri çıkabilsin pas stili kısa , sıkı pres , top çalma normal yada zor maça göre , adam adama savunma ,kontra atak açık , ofansif yap . Maçları izleyip takımına antreman yaptırırsan süper olacaktır.

Newbie

taktik ve emirler

Forvet geri ok digerleri tamamen ileri ok sert hucum siki pres adam adama markaj ofsayt ve konra atak acik top calma normal antrenman yaptir bi kac tanede dostluk maci takim alisir sonra maclari arkana yaslan izle bi kac mac oyuncu performanslarini takip et dusuk puanliyi cikart yuksek perfonmansli olan bi oyuncu monte et kornerleri kaleciye kullandir.

Rookie
    4-1-2-2-1 ( 451v) oyna. 2DC 1DMC GERİ OK , AML/R İLERİ OK , STDE GERİ OK. OFANSİF , KANAT , SIKI PRES , NORMAL TOP ÇALMA , KISA PAS, BÖLGESEL. KONTRA VE OFSAYT KAPALI. DENE VE GÖR.