Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25

Thread: Şu dizilişin emirleri konusunda ustaların yardımı lütfen..

Newbie
    Evet öyle öneriyor. AMC rakip defans arasında genellikle iş yapamayabilir. Bir de DMC yerine 3 MC oynatsan daha iyi olur. Ben bu taktiğin çift forvet ve 3 lü mc sini uyguluyorum.

Newbie
    Quote Originally Posted by DEUTSCHLAND View Post
    Evet öyle öneriyor. AMC rakip defans arasında genellikle iş yapamayabilir. Bir de DMC yerine 3 MC oynatsan daha iyi olur. Ben bu taktiğin çift forvet ve 3 lü mc sini uyguluyorum.
    Kardeşim emirlerinide paylaşır mısın.? Takım tokat manyağı oldu..
    Last edited by loko34; 09-24-2017 at 01:17 PM.

Newbie
    Quote Originally Posted by loko34 View Post
    Kardeşim emirlerinide paylaşır mısın.? Takım tokat manyağı oldu..
    Ofansif
    Ortadan
    Karışık
    Açık
    .....
    Adamadama
    Normal
    Sıkı
    Açık
    Rakibe göre ayarla sürekli oyuncu oklarını. Mesela rakip güçlü ise dmr ve dml leri geri ok yap dmc geri ok yap. Benim çift forvetlerden sağdaki ileri ok soldaki sabit. Sağ sol mc ileri ok (rakip güçsüzse 3 mc ileri ok). Sağ sol dmr dml lerden birini her zaman geri ok yap ki 3 lü defans oyuncuları zor durumda kalmasın.
    Ben bu taktikle kupa şamp. Ve ligde sürekli galibiyetteyim. Federasyonda yenildim adam baya güçlüydü

Newbie
    Ofansif
    Ortadan
    Karışık
    Açık
    .....
    Adamadama
    Normal
    Sıkı
    Açık
    Rakibe göre ayarla sürekli oyuncu oklarını. Mesela rakip güçlü ise dmr ve dml leri geri ok yap dmc geri ok yap. Benim çift forvetlerden sağdaki ileri ok soldaki sabit. Sağ sol mc ileri ok (rakip güçsüzse 3 mc ileri ok). Sağ sol dmr dml lerden birini her zaman geri ok yap ki 3 lü defans oyuncuları zor durumda kalmasın.
    Ben bu taktikle kupa şamp. Ve ligde sürekli galibiyetteyim. Federasyonda yenildim adam baya güçlüydü
    Teşekkür ederim.
    Sonuçları buradan paylaşacağım..

Newbie
    Şu dizilişin emirleri konusunda ustaların yardımı lütfen..-screenshot_2017-09-25-21-16-30.jpg

Benim güçlü rakiplere göre savunma taktiğim. Bu taktikte bile ofansif emri tercih ediyorum

Newbie
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_2017-09-25-21-16-30.jpg 
Views:	41 
Size:	100.5 KB 
ID:	88092

Benim güçlü rakiplere göre savunma taktiğim. Bu taktikte bile ofansif emri tercih ediyorum
    Bu çok şahane oldu üstadım. Takımımın oyunu tatminkar ancak 2 maçtır skora yansıtamadık. Ama bu ekran görüntün iyi oldu.

Çift forvet yerine dmc güzel fikir. Emirlerde bir değişiklik yok değil mi.?

Newbie
    Zayıf rakipler olduğu zaman dmc yi iptal et çift forvet oynat. Dmr ya da dml lerinden karşılaştır hangisinin defansif yönü iyise geri ok yap diğerini ileri. Oyuna ve rakibe göre ayarla sürekli

Newbie
    ilk 3 maç mağlubiyet. İnatla bu dizilimi savunacağız

Rookie
    Bu dizilişten bir halt olmaz 3 defans oyuncusu, 3 defansif orta saha e doğal olarak gol atacak adam kalmıyor. Bu oyun böyle abartılı dengesiz dizilişleri affetmiyor ve kaybediyorsunuz. Hocam arkadaş listende oyunu bırakmış veya çok güçsüz birini seç dostluk maçı ayarla, normalde rahat 10- 0 yenebileceğin biri olsun. Zoru zoruna 2-0 , veya 3-0 gibi skorlarla yeniyorsan burada bariz dizlişte bir sorun var demektir. Emirler, zaten diziliş kötüyse bir şeyi değiştiremiyor.

Newbie
    Şu dizilişin emirleri konusunda ustaların yardımı lütfen..-ads%C4%B1z.jpg

Bu Dizilişin emirleri konusunda yardımcı olabilcek varmı acaba

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast