Results 1 to 7 of 7
Like Tree4Likes
  • 1 Post By AhhMeTs
  • 1 Post By Ercan Mehmet Minkil
  • 1 Post By alfonso85
  • 1 Post By alfonso85

Thread: 4-3-3 taktiğinin emirleri nasıl olmalı

Newbie

4-3-3 taktiğinin emirleri nasıl olmalı

4-3-3 dizilişinde 3 MC kullanmak mı daha etkili olur yoksa MR-MC-ML şeklindeki diziliş mi etkili olur?

Bu dizilişe göre emirler nasıl olmalı?

Newbie
    asıl etki rakibinin taktiği dostum. Ben ml mr mc tercih ederim tabi kanat oyunu oynadığım için sürekli
    adem1972 likes this.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by adem1972 View Post
    4-3-3 dizilişinde 3 MC kullanmak mı daha etkili olur yoksa MR-MC-ML şeklindeki diziliş mi etkili olur?

Bu dizilişe göre emirler nasıl olmalı?
    Selamlar;

4-1-4-1 dizilişini öneriyorum 4-3-3 için ise ML-MR-MC şeklinde kısa pas olarak emirlerinizi uygulayabilirsiniz.
    adem1972 likes this.

Newbie
    Teşekkür ederim ilginiz için 4-1-4-1 dizilişte 4 lü defans ve DMC orta sahada MR-MC-MC-ML şeklinde mi olacak?

Newbie
    Evet kardeşim...mc lerden birisinde playmaker ( oyun kurucu) özelliği varsa çok sağlam bir sistemdir...emirleri de normal (rakibin gücüne göre defansif te ayarlayabilirsin) karışık/kısa/açık sıkı/normal/bölgesel/kapalı olarak ayarla ve ver gazı gitsin...takım yardırmaya başlayacaktır...geçen yıl ligde 3 maç art arda puan kaybedince bu sisteme geçtim ve kalan tüm maçlarımı da farklı yenip kritik bir şampiyonluk kazanmıştım
    adem1972 likes this.

Newbie
    Alfonso çok açıklayıcı yorumun için teşekkür ederim benim MC den biri oyun kurucu diğeri top sürücü özelliği açık bu taktiği hep denemek istemiştim güzel sonuçlar yakın o zaman...

Newbie
    inşallah kardeşim bol şanslar
    ZlmKys likes this.