Results 1 to 3 of 3

Thread: Sugestie!

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    12

    Sugestie!

    Asa , am facut sugestia asta pe forumul in engleza prima oara pentru ca acum am facut contul si am vazut ca avem si in romana.

    Care e faza cu serverele , adica de ce prietenii mei de pe facebook nu sunt pe acelasi server cu mine?
    Adica eu am peste 40 de prieteni care joaca , dintre care numai unul joaca in acelasi campionat , si alti cativa sunt pe acelasi server.

    Sugestia facuta pe forumul in engleza nu este facuta prima oara de catre mine , am mai vazut si la altii , dar nu s-a raspuns , si as vrea sa stiu de ce?

    Nu am vazut nici un argument , nimic care sa sutina de ce da , de ce nu........si eu nu vad ce ar fi asa de rau , ce ar strica sa se faca o mica verificare la sfarsitul sezonului , sa ajunga prietenii de pe facebook pe acelasi server.

    Pentru mine e foarte aiurea , inafara de acel roman , prieten , sunt intr-un campionat cu turci , in liga campionilor cativa polonezi , si poate in cupa dau de vreun albanian , de ce????

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    149
    Pentru ca se pot face aranjamente. De la aranjare meciuri pana la negocieri sume pentru jucatori.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3
    dar eu stiu pe altii care joaca in acelasi campionat cu toata familia