Results 1 to 3 of 3

Thread: Probleme Transferuri

Newbie

Probleme Transferuri

Salut,
    Va rog frumos, daca se poate, sa mariti timpul de cand te anunta si pana expira licitatia. Pe telefon ma avertizeaza cu 5 minute inainte, cea ce mi se pare foarte bine, dar pe calculator cu 5 secunde, nici nu am timp sa intru la tranfereruri ca a si expirat. Aici fac referire cand adaug jucatorul la favoriti.

Newbie H3LL's Avatar
    Din ce stiu eu cand adaugi un jucator la favorite iti spune nu numai cand e aproape de a expira oferta dar si in timpul acela care mai dureaza pana expira. De exemplu iti apare undeva la 15-20 de minute ca jucatorul e la favorite si trebuie facuta oferta. Pe calculator trebuie sa fii mai atent cand faci o licitatie..poti pierde tokeni foarte usor. Pe telefon iti arata un anumit timp dar nu-ti spune la 15-20 de nimute ca va urma sa expire oferta pentru respectivul jucator.
    O zi buna !

Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Topic mutat la cateogria sugestii.

Cosmin a mai fost propusa aceasta idee, rămâne de văzut dacă se va face acest lucru, dar desigur şi tu poţi să fi mai atent.
    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook