Results 1 to 3 of 3

Thread: Probleme Transferuri

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    7

    Probleme Transferuri

    Salut,
    Va rog frumos, daca se poate, sa mariti timpul de cand te anunta si pana expira licitatia. Pe telefon ma avertizeaza cu 5 minute inainte, cea ce mi se pare foarte bine, dar pe calculator cu 5 secunde, nici nu am timp sa intru la tranfereruri ca a si expirat. Aici fac referire cand adaug jucatorul la favoriti.

  2. #2
    Newbie H3LL's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    34
    Din ce stiu eu cand adaugi un jucator la favorite iti spune nu numai cand e aproape de a expira oferta dar si in timpul acela care mai dureaza pana expira. De exemplu iti apare undeva la 15-20 de minute ca jucatorul e la favorite si trebuie facuta oferta. Pe calculator trebuie sa fii mai atent cand faci o licitatie..poti pierde tokeni foarte usor. Pe telefon iti arata un anumit timp dar nu-ti spune la 15-20 de nimute ca va urma sa expire oferta pentru respectivul jucator.
    O zi buna !

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Topic mutat la cateogria sugestii.

    Cosmin a mai fost propusa aceasta idee, rămâne de văzut dacă se va face acest lucru, dar desigur şi tu poţi să fi mai atent.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook