Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Sugestie Antrenament

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    74

    Sugestie Antrenament

    Programul echipelor este foarte incarcat, mai ales la inceputul sezonului cand toata lumea este si in Cupa si in CL.
    Avand in vedere acest lucru, multa lume nu isi permite sa mai dea Antrenament la jucatori...Eu unul nu stiu daca ii antrenez de mai mult de 5 ori pe sezon, si atunci cand ii antrenez este pentru ca ma enervez ca nu joaca bine si ii "pedepsesc) "
    Propun sa se micsoreze punctele primite la fiecare tip de antrenament si in acelasi timp sa se micsoreze si pierderea rezistentei...Asa, ne-am permite sa antrenam jucatorii mai des si am avea mai multa activitate.

  2. #2
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Quote Originally Posted by Robert Robert View Post
    Programul echipelor este foarte incarcat, mai ales la inceputul sezonului cand toata lumea este si in Cupa si in CL.
    Avand in vedere acest lucru, multa lume nu isi permite sa mai dea Antrenament la jucatori...Eu unul nu stiu daca ii antrenez de mai mult de 5 ori pe sezon, si atunci cand ii antrenez este pentru ca ma enervez ca nu joaca bine si ii "pedepsesc) "
    Propun sa se micsoreze punctele primite la fiecare tip de antrenament si in acelasi timp sa se micsoreze si pierderea rezistentei...Asa, ne-am permite sa antrenam jucatorii mai des si am avea mai multa activitate.
    Felul in care sunt facute antrenamentele mi se pare mai mult decat inregula, nu vad de ce ar trebui schimbat conform ideii tale.

  3. #3
    Newbie ArdeleanuG's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Romania,Bacau
    Posts
    38
    CONTRA, de ce sa dea mai putine puncte de abilitate la antrenamente? Si asa e greu cum e acum ca sa poti pune un nou rol sau noua abilitate pe un jucator ! Sa fie lasate asa cum sunt acum, e perfect asa

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    74
    Quote Originally Posted by ArdeleanuG View Post
    CONTRA, de ce sa dea mai putine puncte de abilitate la antrenamente? Si asa e greu cum e acum ca sa poti pune un nou rol sau noua abilitate pe un jucator ! Sa fie lasate asa cum sunt acum, e perfect asa

    Daca citesti printre randuri si nu intelegi ce am vrut sa spun de ce iti dai cu parerea?
    Se micsoreaza atat punctele primite pe antrenament, cat si procentul de rezistenta pierdut...Astfel o sa poti antrena jucatorii mai des si jocul mi s-ar parea mai interactiv.

  5. #5
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Quote Originally Posted by Robert Robert View Post
    Daca citesti printre randuri si nu intelegi ce am vrut sa spun de ce iti dai cu parerea?
    Se micsoreaza atat punctele primite pe antrenament, cat si procentul de rezistenta pierdut...Astfel o sa poti antrena jucatorii mai des si jocul mi s-ar parea mai interactiv.
    Se numeste 'democratie'.
    Inca odata ma repet: Felul in care sunt facute antrenamentele mi se pare mai mult decat inregula, nu vad de ce ar trebui schimbat conform ideii tale.

  6. #6
    Apprentice
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    171
    Simplu,nu ii mai antrenezi. Eu unul nu iam maii antrenat de un sezon.

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    74
    Quote Originally Posted by Catalin Joel View Post
    Se numeste 'democratie'.
    Inca odata ma repet: Felul in care sunt facute antrenamentele mi se pare mai mult decat inregula, nu vad de ce ar trebui schimbat conform ideii tale.
    Cunosc si eu regulile unui forum, chiar daca nu le-am citit pe forumul acestui joc..Stiu si eu ca fiecare user are dreptul sa-si dea cu parerea..Dar in acelasi timp, are dreptul sa aiba bunul simt sa fie in tema cu subiectul, si sa nu comenteze doar pentru a face un post in plus
    Conform ideii mele, ai avea mai multa activitate pe joc..Ai intra mai des, chiar daca stii ca nu urmeaza sa ai meci in cateva minute.
    Foarte simplu..Nu ii mai antrenez...Atunci propun sa se scoata sectiunea "Antrenament"..Sau sa fie activata doar pentru userii care isi permit sa cumpere serviete -_-"
    Pe majoritatea forumurilor..majoritatea propunerilor primesc un CONTRA si nu sunt acceptate din cauza celor ca voi, care nu urmariti decat sa castigati in urma unei propuneri/idei/eveniment/lucru..Nicidecum sa se imbunatateasca calitatea si interactivitatea jocului..Felicitari!!!

  8. #8
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Robert Robert View Post
    Programul echipelor este foarte incarcat, mai ales la inceputul sezonului cand toata lumea este si in Cupa si in CL.
    Avand in vedere acest lucru, multa lume nu isi permite sa mai dea Antrenament la jucatori...Eu unul nu stiu daca ii antrenez de mai mult de 5 ori pe sezon, si atunci cand ii antrenez este pentru ca ma enervez ca nu joaca bine si ii "pedepsesc) "
    Propun sa se micsoreze punctele primite la fiecare tip de antrenament si in acelasi timp sa se micsoreze si pierderea rezistentei...Asa, ne-am permite sa antrenam jucatorii mai des si am avea mai multa activitate.
    Multumim de idee, dar ce ai spus tu nu schimba absolut nimic, ba din contra ingreuneaza lucrurile. Singurul avantaj ar fi doar unul "vizual" faptul ca-i antrenezi mai des dar practic nu ajuta cu nimic.

    Plus, acest lucru il poti face si acum, seteaza nivelul de antrenament la intensitate mijlocie si pune-i la un atrenament mai usor (cardio).
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    Bucharest, Romania, Romania
    Posts
    92
    Aceeasi treaba...

  10. #10
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    56
    eu dau aproape zilnic antrenamente, in unele zile chear 2-3

Page 1 of 2 12 LastLast