Results 1 to 3 of 3

Thread: Propunere

Newbie

Propunere

Salutare la toata lumea ! Am asa o intrebare si propunere. Cind joc de la PC la sfirsitul meciului am posibilitatea sa multumesc suporterilor mei printr-un buton de multumire. Iar atunci cind joc de pe android (tableta, phone ) aceasta optiune setata mai jos pur si simplu lipseste. Si pierd din timp pentru a conecta stationarul si sa-mi multumesc prietenii. Sunt sigur ca multi acceseaza aceste gadgeturi online si nu au acces. Daca e posibil va rugam mult sa adaugati acest buton atit la android cit si ios. Multumesc anticipat. !

Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Mai devreme sau mai tarziu o sa se adauge, cand sa-ti spun exact nu pot, inca sunt diferite chestii care sunt in joc pe pc iar pe telefon nu se regasesc.
    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Champion SuperDunk's Avatar
    Quote Originally Posted by Sergiu Jomiru View Post
    Salutare la toata lumea ! Am asa o intrebare si propunere. Cind joc de la PC la sfirsitul meciului am posibilitatea sa multumesc suporterilor mei printr-un buton de multumire. Iar atunci cind joc de pe android (tableta, phone ) aceasta optiune setata mai jos pur si simplu lipseste. Si pierd din timp pentru a conecta stationarul si sa-mi multumesc prietenii. Sunt sigur ca multi acceseaza aceste gadgeturi online si nu au acces. Daca e posibil va rugam mult sa adaugati acest buton atit la android cit si ios. Multumesc anticipat. !
    Aplicatia de pe telefon nu este updatata cum este cea de pe pc,deoarece cred ca sunt mai multi jucatori pe pc/laptop decat tableta/telefon si nu cred ca ii este acordata multa atentie.Daca nu te multumeste aplicatia de pe telefon,atunci joaca pe pc...