Results 1 to 3 of 3

Thread: Propunere

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    4

    Propunere

    Salutare la toata lumea ! Am asa o intrebare si propunere. Cind joc de la PC la sfirsitul meciului am posibilitatea sa multumesc suporterilor mei printr-un buton de multumire. Iar atunci cind joc de pe android (tableta, phone ) aceasta optiune setata mai jos pur si simplu lipseste. Si pierd din timp pentru a conecta stationarul si sa-mi multumesc prietenii. Sunt sigur ca multi acceseaza aceste gadgeturi online si nu au acces. Daca e posibil va rugam mult sa adaugati acest buton atit la android cit si ios. Multumesc anticipat. !

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Mai devreme sau mai tarziu o sa se adauge, cand sa-ti spun exact nu pot, inca sunt diferite chestii care sunt in joc pe pc iar pe telefon nu se regasesc.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Sergiu Jomiru View Post
    Salutare la toata lumea ! Am asa o intrebare si propunere. Cind joc de la PC la sfirsitul meciului am posibilitatea sa multumesc suporterilor mei printr-un buton de multumire. Iar atunci cind joc de pe android (tableta, phone ) aceasta optiune setata mai jos pur si simplu lipseste. Si pierd din timp pentru a conecta stationarul si sa-mi multumesc prietenii. Sunt sigur ca multi acceseaza aceste gadgeturi online si nu au acces. Daca e posibil va rugam mult sa adaugati acest buton atit la android cit si ios. Multumesc anticipat. !
    Aplicatia de pe telefon nu este updatata cum este cea de pe pc,deoarece cred ca sunt mai multi jucatori pe pc/laptop decat tableta/telefon si nu cred ca ii este acordata multa atentie.Daca nu te multumeste aplicatia de pe telefon,atunci joaca pe pc...