Results 1 to 5 of 5

Thread: Pariaza la top eleven!

Newbie Andreiaşi Dragoş-Marian's Avatar

Pariaza la top eleven!

Salutari,

ma gandeam ca atunci cand un meci este jucat sa putem paria prin jetoane, adica eu pariez 2 jetoane pe x si sa castig 4 sau 3, ma gandeam ca 4 deoarece castigul sa fie dublu sau etc.

Astept pareri.

Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Idea e frumoasa dar s-ar putea face multe blaturi asa si nu prea ai cum sa opresti aceste lucruri.
    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Champion SuperDunk's Avatar
    Asta mi se pare o prostie,joaca o echipa de 6 stele cu una de 2-3 stele,e clar ca cea de 6 va bate,si castigi tokeni de pomana...Ar fi interesant intre echipe echilibrate,dar nu cred ca este posibil...

Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Chestia asta ar fi interesanta doar daca s-ar baga in finala de la UCL sau CUPA.

Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Topic inchis, o sa revenim cu un topic nou pe aceasta tema, va rog pana atunci sa nu deschideti alt topic.
    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook