Quote Originally Posted by funqer View Post
Domnu' administrator, vorbeste te rog cu astia mai de sus de la nordeus sa schimbe in mortii lor ceva la simularile astea infecte. E imposibil ca din 3 conturi la toate sa iau bataie in ch league de la echipe mult mai slabe. da-l in mortii lui de joc ca deja nu mai are nicio logica. pierd cu echipa cu 25% mai slaba ca a mea, cu 72% posesie si 22 suturi, si el are o faza si da un gol. nu mai pot sa vorbesc frumos, scuza-ti-mi limbajul, da' ma pis pe el de joc infect. am tot dreptul sa fiu nervos pentru ca pierd pe banii mei. isi bat joc pur si simplu. investesc si-mi fac echipa de 125% ca sa ma bata toti descultii de 80%??? am tot zis ca o sa schimbe ceva, da' de 5-6 sezoane incoace e aceeasi problema. si crede-ma ca nu fac nimic gresit: antrenamente(bonus 8-10% mereu), moral superb, conditie full, prime maxime, iar la tactica - schimbata in functie de adversar (care oricum nu mai functioneaza de cateva sezoane).
ori schimba ceva, ori abandonez jocu' si gata, macar scap de atatia nervi facuti degeaba. Mersi...

Salutare, adineauri am avut meci in liga, si ce crezi? am 119.5% el 99%, si ma bate fara drept de apel, dupa 3-0 in tur pt mine, am luat bataie cu 3-1 acasa, da e ok, ce sa zic....azi am luat bataie in campionat de la unu 101% cu 4-0...ce sa zic...tot sa jucam acest joc...