Results 1 to 2 of 2

Thread: anti bug cheaters

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    2

    anti bug cheaters

    Azi am avut meci in cupa, eu sunt level 30 si am jucat cu un vietnamez de level 31 (Cu cai FC). Dupa ce ca am jucat cu un om care avea nivelul mai mare m-am trezit ca el si alti vitnamezi de ai lui ca multi altii din top eleven abuzeaza de un BUG si anume au 12 maxim 13 jucatori de nivele fabuloase gen 191 au 4 stele rosii peste cele galbene si restu de rezerve au 1 stea galbena ca sa iasa cu media cat mai mica sa pice in cupa cu jucatori de nivel inferior (cum sunt eu 30) si sa ia cupa fara probleme ....eu si cei care joaca corect neavand nicio sansa.... Mentionez ca la respectivul meci individul a fost sustinut de alti manageri care ghici ce echipe aveau ..... 12 jucatori umflati cu 3-4 stele rosii peste cele galbene si restu de 1 stea.... Oare cei ce administreaza TopEleven nu isi dau seama ca o gramada de useri abuzeaza de aces kkt de rating???? e foarte simplu sa faci jocul corect faci acel rating prin care stabilesti grupele competitiilor facand calculul doar la primi cei mai buni 11 sau 12 sau 13 jucatori din acea echipa ... ca sa nu mai profite toti de bugul completarii la misto cu jucatori de 1 stea .......

    anti bug cheaters-cheater.jpg

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Baieti destepti atata timp cat jocul le permite asta. Vina e a celor care au facut jocul, deja au fost trimise N mesaje pe acest subiect, sper ca pe viitor sa se schimbe ceva.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook