View Poll Results: Doriti o versiune desktop a jocului Top Eleven?

Voters
11. You may not vote on this poll
  • DA

    10 90.91%
  • NU

    1 9.09%
Results 1 to 6 of 6
Like Tree1Likes
  • 1 Post By PricopGeorgeCătălin

Thread: Sugestie - Versiune Desktop [APROBAT]

  1. #1
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976

    Sugestie - Versiune Desktop [APROBAT]

    Ce parere aveti despre o versiune desktop a jocului? O versiune ce necesita instalarea pe PC, Laptop, etc. dar care sa fie mult mai ampla si cu mai multe optiuni.

    ovidiuflo likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  2. #2
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Asta chiar ar fi interesant, buna idee.

  3. #3
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Probabil ca s-ar incarca mult mai rapid si o versiune pt. PC ar trebui sa aibe mult mai multe optiuni, etc.



    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations

  4. #4
    Newbie mrinvincibilul95's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    20
    Daca s-ar crea o astfel de versiune cu siguranta s-ar putea imbunatatii la infinit optiunile si grafica jocului . Traim intr-o lume in care totul se face cu o rapiditate extraordinara . Ca sa fi mereu in top si sa domini piata jocurilor de football manager , o companie cum e Nordeus trebuie sa vi luna de luna cu ceva nou , cu pachete promotionale etc. Magazinul de tricouri si embleme ar trebui sa fie plin de articole noi. Nu sa astepti 3 -5 luni pana poate baga un tricou sau o emblema . Sincer , am cumparat tokeni ca sa-mi iau o emblema care mi-a placut tare . De ce n-as face asta din nou ? Chestiile astea ar trebui date pe la urechile celor de la Nordeus . E in interesul lor , dar mai ales al nostru .

    Trimis de pe al meu P5 folosind Tapatalk

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    May 2015
    Posts
    44
    Am două conturi , nivele diferite ( 8 și 4 ) cu 8 intru cu log FB în special PC dar si tel. Merge bine.
    Celalalt e pe tabletă - android - ma loghez cu google + si nu pot sa-l deschid pe PC în topeleven.com.
    Am un motiv serios. Daca cumpăr token de acolo in EURO castig 40 % în plus .
    Cum aflu ce ID am ?

  6. #6
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Se pare ca aceasta sugestia s-a implementat deci nu mai are rost sa tinem topicul deschis. Topic inchis!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook