View Poll Results: Doriti o versiune desktop a jocului Top Eleven?

Voters
11. You may not vote on this poll
  • DA

10 90.91%
  • NU

1 9.09%
Results 1 to 6 of 6
Like Tree1Likes
  • 1 Post By PricopGeorgeCătălin

Thread: Sugestie - Versiune Desktop [APROBAT]

Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar

Sugestie - Versiune Desktop [APROBAT]

Ce parere aveti despre o versiune desktop a jocului? O versiune ce necesita instalarea pe PC, Laptop, etc. dar care sa fie mult mai ampla si cu mai multe optiuni.

ovidiuflo likes this.
    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Asta chiar ar fi interesant, buna idee.

Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Probabil ca s-ar incarca mult mai rapid si o versiune pt. PC ar trebui sa aibe mult mai multe optiuni, etc.

Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations

Newbie mrinvincibilul95's Avatar
    Daca s-ar crea o astfel de versiune cu siguranta s-ar putea imbunatatii la infinit optiunile si grafica jocului . Traim intr-o lume in care totul se face cu o rapiditate extraordinara . Ca sa fi mereu in top si sa domini piata jocurilor de football manager , o companie cum e Nordeus trebuie sa vi luna de luna cu ceva nou , cu pachete promotionale etc. Magazinul de tricouri si embleme ar trebui sa fie plin de articole noi. Nu sa astepti 3 -5 luni pana poate baga un tricou sau o emblema . Sincer , am cumparat tokeni ca sa-mi iau o emblema care mi-a placut tare . De ce n-as face asta din nou ? Chestiile astea ar trebui date pe la urechile celor de la Nordeus . E in interesul lor , dar mai ales al nostru .

Trimis de pe al meu P5 folosind Tapatalk

Newbie
    Am două conturi , nivele diferite ( 8 și 4 ) cu 8 intru cu log FB în special PC dar si tel. Merge bine.
    Celalalt e pe tabletă - android - ma loghez cu google + si nu pot sa-l deschid pe PC în topeleven.com.
    Am un motiv serios. Daca cumpăr token de acolo in EURO castig 40 % în plus .
    Cum aflu ce ID am ?

Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Se pare ca aceasta sugestia s-a implementat deci nu mai are rost sa tinem topicul deschis. Topic inchis!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook