Results 1 to 7 of 7

Thread: Transfer Tricou

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1

    Transfer Tricou

    Salut am si eu o intrebare am niste tricouri cumparate cu tokenuri si am cateva si vreau sa ii dau unui prieten care a inceput si el se joace de cateva sezoane dc nu merge sa i le trimit stie cineva?
    Multumesc mult pentru atentie

  2. #2
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    este in lista dumneavoastra de prieteni? (la joc ma refer)

    eu am trimis si tricouri si embleme si nu am avut niciodata probleme

  3. #3
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Si eu am creat odata un tricou si din cate imi amintesc trebuie trimis imediat dupa ce l-ai creat.Poate asa trebuie facut si la cele cumparate : le cumperi si imediat iti apare un tabel cu ultlizeaza sau trimite la un prieten . Din cate imi amintesc se face in genul asta, nu stiu sigur.

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Toate tricourile care sunt cumparate cu jetoane merg trimise, nu exista exceptii.

    Singurele tricouri care nu merg trimise sunt cele primite sau castigate (primite de la joc).

    Mai exact despre ce tricouri vorbesti? Oficiale sau? Pentru cele oficiale exista o regula care nu-ti permite sa trimiti un tricou oficial daca nu ai cumparat jetoane de cel putin aceasi valoare cu articolul respectiv.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #5
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Ca veni vorba de transferat tricouri...am o intrebare . Poti sa trimiti mai multe tricouri sau embleme in aceeasi zi doar unei singure persoane ? De exemmplu eu vreau sa-i dau Domnului-X 2 tricouri... pot sa le trimit pe rand sau cate 1 pe zi?

  6. #6
    Rookie TuninGGamer's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    62
    Quote Originally Posted by Valentin Nicolae View Post
    Ca veni vorba de transferat tricouri...am o intrebare . Poti sa trimiti mai multe tricouri sau embleme in aceeasi zi doar unei singure persoane ? De exemmplu eu vreau sa-i dau Domnului-X 2 tricouri... pot sa le trimit pe rand sau cate 1 pe zi?
    Personal n-am trimis mai mult de 3 obiecte unui jucator in aceeasi zi dar cred ca nu exista limita pentru cadouri.

  7. #7
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Valentin Nicolae View Post
    Ca veni vorba de transferat tricouri...am o intrebare . Poti sa trimiti mai multe tricouri sau embleme in aceeasi zi doar unei singure persoane ? De exemmplu eu vreau sa-i dau Domnului-X 2 tricouri... pot sa le trimit pe rand sau cate 1 pe zi?
    Nu exista limita