Results 1 to 6 of 6

Thread: Predlog LIGA Sampiona

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1

    Predlog LIGA Sampiona

    ZAista je glupo igrati dve utakmice u roku samo nekoliko sati.
    Primer
    Danas sam igrao ligu sampiona i odma za tri sata ligasku utakmicu to je zaista glupo uradjeno, da sad ne nabrajam razloge zasto i sami znate razloge.
    Da li tu postoj mogucnost kad se igra LS da onda nema drugih utakmica sezona bih trajala malo duze ali bih bilo pravednije prema mnogim igracima da se ne igraju dve utakmice takmicarske u jednom danu sto je jos gore u roku od samo par sati.
    Pogotovo na ovakvim utakmicama dolazi do povreda i onda igraci nemaju za sledecu utakmicu neki izbor da naprave tim, nego krpis sa cim stignes i onda gubis i LS i ligaske utakmice, a neke povrede traju i po 7 dana zaista je malo glupo.
    Razumem da se svodi onda to na kupovanje pomoci sto je i cilj zaraditi novac vama ali to nije resenje jel to ide u nedogled ima tu i onih igraca koji nemogu da svaki put kupuju pomoc pa bi moglo tu nesto da se uradi.
    E sad jos jedna stvar kad samo vec kod tih poklona koji se dobijaju od prijatelja. Zasto ako mi tri prijatelja posalju racimo jedan isti poklom recimo pomoc za oporavak igraca vi priznate samo jedan a ne tri.
    Hvala na razumevanju, Goran

  2. #2
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    1. Sezona moze trajati maksimum 28 dana i ne moze vise. A ne bi bilo problema sa kondicijom kada bi u prvom mecu usao sa 95+ % kondicije , potrosice im se samo oko 20-30% i igraci ce bti spremni i za naredni mec.
    2. Razmak od 3h izmedju 2 utakmice je po meni sasvim okej s obzirom da nekada moze da se desi da razmak izmedju 2 utakmice bude 20 ili 10 minuta...
    3. Nordeus je rekao da je plan da se uvede da bude najmanje 3 sati razlike izmedju 2 utakmice tako da o ovom pomeranju da se svaki dan igra po jedna utakmica nema nista, to bi trajalo onda oko 60 dana sezona, a za to vreme mogu vec da prodju 2 sezone.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    11
    Tako je i meni jučer, ligaška u 18:00 a LŠ u 18:30, sreća pa sam imao one zelene bustere.

  4. #4
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Илија Јокић View Post
    Tako je i meni jučer, ligaška u 18:00 a LŠ u 18:30, sreća pa sam imao one zelene bustere.
    Kad Nordeus uvede sistem ovih prijateljskih utakmica bice i uvedeno da utakmice moraju biti u razmaku od 3h

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    50
    Djaba pricamo i pisemo kada nece nista uraditi po tom pitanju..Kako bi zaradjivali tokene ako bi nam pustili da imamo utakmice svaka 3 sata u razmaku...i nije mi jasno jos jedna stvar kako neko moze zakazati prijateljsku utakmicu a da ja ne odobrim..tako mi zezne tim totalno igraci se umore,neki i povrijede i ako ne vidim dodjem na redovnu utakmicu umoran i sta se desi izgubis...uvedite da ako neko zeli da igra prijateljsku da dobijes zahtjev da zelis da je prihvatis...

  6. #6
    Apprentice Vladislav Maksimovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    177
    I to meni nije jasno oko prijateljske.