Results 1 to 3 of 3

Thread: Vreme odigravanja utakmica

  1. #1
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416

    Vreme odigravanja utakmica

    Predlažem da se uvede opcija da menadžer prilikom pravljenja kluba ili još bolje na početku svake sezone određuje u koje vreme da se igraju ligaške utakmice kod kuće. Ovaj problem sam uvideo vodeći svoj 35T klub SK Švajc, koji utakmice kod kuće igra od 10-11 ujutru, vreme kada sam na poslu i zato mi predstavlja veliki problem da pratim utakmice, što će možda dovesti do toga da izbrišem klub. Sigurno ovaj problem imaju i mnogi drugi menadžeri.

  2. #2
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Nemoguće je ovo nažalost.

  3. #3
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Svajc View Post
    Predlažem da se uvede opcija da menadžer prilikom pravljenja kluba ili još bolje na početku svake sezone određuje u koje vreme da se igraju ligaške utakmice kod kuće. Ovaj problem sam uvideo vodeći svoj 35T klub SK Švajc, koji utakmice kod kuće igra od 10-11 ujutru, vreme kada sam na poslu i zato mi predstavlja veliki problem da pratim utakmice, što će možda dovesti do toga da izbrišem klub. Sigurno ovaj problem imaju i mnogi drugi menadžeri.
    To se desava i meni, ja na Fk NeYmaaR igram utakmice od 16-17h i veoma mi je nezgodno da pratim...Pisao sam podrsci da li mogu da mi promene termine odigravanja uakmica kod kuce ali oni su odgovorili da je to trenutno nemoguce...I zato su me doveli dotle da svaku utakmicu premestam za ujutru..30-ak tokena sam na to potrosio.:/