Results 1 to 5 of 5

Thread: Licni trener

  1. #1
    Newbie Markoni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    35

    Licni trener

    Zestoko sam se ovome nasmijao, ko je god ovako namjestao iskreno on je lud ako mislis da ce neko ovo uraditi.

    Da igraca dotjeras na "Legenda" treba ti 500 eura da kupis 2600 tokena, a 8 skill poena 36 tokena. Zar nije onda logicnije kupiti nekog skauta ili igraca od nekog sa 10lvl+. Ovo nije normalno. Pa ni citeri si nebi mogli ishakovati dovoljno tokena da sviju stave na legende, napravili bi limit sami sebi, i to pricam samo o prvoj postavi.

    http://www.dodaj.rs/f/u/KR/EQjNCVF/p.png

  2. #2
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Pa ono, to ti je do legende, malo bi bilo glupo da za 400-500T mozes igraca da doteras do legende, mnogo njih bi to radilo.

  3. #3
    Newbie Markoni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    35
    Bez obzira, i ti 400/500 tokena kosta 20 eura i ne verujem da bi iko i toliko dao, za to mozes kupiti cijelu skaut postavu. Ko je lud dati 400/500t da jednog igraca stavi na legendu, i ja bih vise volio da se npr. za skaut (npr.) plati 800k i 20t ili tako nesto, ko jos ima 400t? Pa evo ja 14t imam i to skupljam do sledece sezone, poenta je malo i igrati ne samo administracija da zaradi, 2600 tokena nece niko dati, sigurno.

  4. #4
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ja kod mene imam lika koji redovno gruva igrače na ovaj način
    I to je mađar
    Imaju ljudi sredstva

  5. #5
    Newbie Markoni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    35
    Taj tvoj lik je lud, sigurno mu je Obama u rodu ili 2000e primanja mjesecno.