Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
Like Tree15Likes

Thread: Premalo novca iz sezone u sezonu

  1. #11
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Sve za klub ni procenat nisam uzeo

    FC Red Star ✯✯☆
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Premalo novca iz sezone u sezonu-uploadfromtaptalk1418681369694.jpg  

  2. #12
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Tasic Mladen View Post
    Nemam pojma ... Gde to pise , nikad nisam imao prilike da vidim
    Za windowse otvori Command Prompt, upiši netstat, pritisni enter, potraži kod koji izgleda ovako:
    h88-150-217-X:1935
    umjesto slova X pisat će ti broj servera i još nešta, npr. kod mene piše 4.host.redstation.co.uk

    Vezano za probleme sa transferima; to je prilično uobičajen problem na visokim nivoima, ja sam to primjetio još na nivou 16 pa sam preuzeo novi klub. Jesam kupovao igrače za 1T jer nikoga nije bilo na aukcijama, ali isto tako sam muku mučio sa prodajom igrača čekajući i čekajući da ih netko kupi. Osim toga treba se sjetiti da nema stadion upgradea poslje 260 000 što stvara dosta problema
    Neki su se snalazili igranjem više prijateljskih utakmica svaki dan tako da zarade od prodaje karata, ne znam kako im ide sa free agentima i da li možda uzimaju posudbe od banke za tokene, to je pitanje za nekoga tko ima iskustva na tom nivou, ja samo prenosim što sam od drugih saznao.

  3. #13
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    8
    Ja dnevno trosim otprilike toliko samo na plate ...

  4. #14
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Realno treba biti umetnik sa novcem da bi preživeo. Mogu da te posavetujem sledeće. Ako ima slobodnih agenata kupuj, kalkuliši sa bonusima stalno, ako ne možeš da prodaš igrača spuštaj cenu. Bolje da ga prodaš za manje keša nego da ti je na teretu.

  5. #15
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Realno treba biti umetnik sa novcem da bi preživeo. Mogu da te posavetujem sledeće. Ako ima slobodnih agenata kupuj, kalkuliši sa bonusima stalno, ako ne možeš da prodaš igrača spuštaj cenu. Bolje da ga prodaš za manje keša nego da ti je na teretu.
    Ne radi se tu o cijeni, cijena je problem jedino na nivou 1 ili možda 2 ako hoćeš prodat igrača koji vrijedi oko 1M a početni budžet klubova bude 700K. Ovdje je pitanje manjka broja aktivnih igrača (menadžera) = nema kupaca. Ja sam na nivou 16 imao problema sa prodajom igrača baš zbog toga, tako da me ne čudi što je na višim nivoima veći problem.

  6. #16
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    8
    ma igrica je otisla bestraga , na vecim levelima nit mozes nesto da osvojis , nit nekog da prodas , samo gubis tokene,novac i igrace samo zato sto nekog tamo u nordeusu mrzi da ispravi gresku koja je toliko ocigledna - ne moze se preziveti sa tolikim platama i dazbinama .

  7. #17
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    8
    alo bre slusa li neko ovde igrace ili ne .... kakva je ovo zajebancija - dokle cete da se pravite gluvi ? Resavajte probleme

  8. #18
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Tasic Mladen View Post
    alo bre slusa li neko ovde igrace ili ne .... kakva je ovo zajebancija - dokle cete da se pravite gluvi ? Resavajte probleme
    Jel ti znas citati ili ne?

    Moderatori na forumu nemogu nista promijeniti, oni su moderatori - na forumu, obrati se supportu.
    t11_fan and Shadow like this.
    Sezona 27, Level 27


  9. #19
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Čitamo ja i NTNK kao moderatori šta pišeš ali mi nemamo ta ovlašćenja kao i mogućnosti da rešimo tvoje probleme sa novcem. Na sledećem linku (Nordeus Support) se možeš obratiti sistemu podrške i oni će saslušati šta imaš da kažeš. Mi moderatori smo igrači Top Elevena kao i ti. Suočavamo se sa istim problemima kao ti.

  10. #20
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Upravo tako...

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast