Results 1 to 4 of 4
Like Tree3Likes
  • 3 Post By BlueTiger

Thread: Klubovi u potrazi za novim menadzerom

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    2

    Post Klubovi u potrazi za novim menadzerom

    Kako bi bilo da se "uspjesnim" menadzerima otvori mogucnost preuzimanja tima iz "viseg" nivoa nego sto je u momentu ?

    Pod "uspjesnim" menadzerom smatram TE menadzera koji se zalaze za svoj tim i koji je odnio dosta titula. Sa jednostavnim algoritmom moguce je i izprogramirati da se u listi timova, koje traze novog menadzera, pojavi i tim iz viseg nivoa.
    Oko algoritma moze se diskutovati, najobicniji primjer, za svakih 5 osvojenih titula dobijes po jedan joker. Broj jokera odredjuje maximalni nivo za preuzimanje tima, znaci imam li 3 jokera, mogu u toku sezoze preuzeti tim iz jednog nivoa viseg od sadasnjeg i da mi ostanu 2 jokera ili preuzmem tim koji je 3 nivoa vise od momentalnog i iskoristim sve jokere. Tek kad sa novim timom 5 titula osvojim, dobijam novi joker i opet pravo preuzimanja tima iz visocijeg nivoa.

    Sta mislite o prjedlogu ?

    pozz,
    bt
    PepG, t11_fan and Albator1 like this.

  2. #2
    Rookie UnlockeR's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    62
    Dobar predlog, i u realnom fudbalu je to svakodnevna pojava, da trener predje iz manjeg u veci klub. Nek proslede moderatori dalje ako hoce, a ti se razumes u programiranje?
    If you can dream it, you can do it.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    2
    takoreci ja... to mi je struka.

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    10
    Ova opcija vezano za promenu kluba na nizi nivo vise ne postoji koliko vidim u novoj aplikaciji?