Results 1 to 10 of 10
Like Tree2Likes
  • 2 Post By Visionary S

Thread: Mladji tim

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2015
    Location
    Krusevac
    Posts
    15

    Mladji tim

    Imam jednu ideju da svaki klub ima svoju omladinsku skolu odnosno mladji tim od 15 do 18 godine i da ih mi sami treniramo u tom mladjem timu i da kasnije sa njima potpisujemo ugovor za prvi tim...isto tako da postoji neko takmicenje u kojem bi svi igrali sa mladjim timom i takodje i tu da postoji pehar... to bi bio jos jedan interesantan dodatak igrici i imali bi vise stvari da radimo tokom dana odnosno mogli bi vise da se zanimamo igricom...

  2. #2
    Visionary S
    Guest
    Quote Originally Posted by Srecko Milosavljevic View Post
    Imam jednu ideju da svaki klub ima svoju omladinsku skolu odnosno mladji tim od 15 do 18 godine i da ih mi sami treniramo u tom mladjem timu i da kasnije sa njima potpisujemo ugovor za prvi tim...isto tako da postoji neko takmicenje u kojem bi svi igrali sa mladjim timom i takodje i tu da postoji pehar... to bi bio jos jedan interesantan dodatak igrici i imali bi vise stvari da radimo tokom dana odnosno mogli bi vise da se zanimamo igricom...
    Imao ideju istu prije par mjeseci.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jun 2015
    Location
    Krusevac
    Posts
    15
    jbg nisam video da si napisao ali bi bio mng dobar fazon da to odrade

  4. #4
    Visionary S
    Guest
    Quote Originally Posted by Srecko Milosavljevic View Post
    jbg nisam video da si napisao ali bi bio mng dobar fazon da to odrade
    Pa nisam napisao.
    Nepisem ja svoje ideje po internetu nego u sveske.
    Preko 200 ideja kako igru poboljsati.
    Nepisem ideje jer me iz okoline niko za ozbiljno ne uzima.
    Odustao odavno od plasiranja raznih svojih ideja.
    Ne samo u vezi T11.
    NTNK and Albator1 like this.

  5. #5
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Prosledjeno dalje

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    5
    Tek sam sad video da vec postoji topic za ovo... Ja vec postovao

  7. #7
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Nema veze podsetiću ih

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    5

    ...

    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Nema veze podsetiću ih
    Urgiraj obaveznoo

  9. #9
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Tek sam sad vidio temu...
    Koja je svrha mladog tima kad svake sezone ideš na viši nivo i ti igrači automatski postaju nekonkurentni?
    Tu bi trebalo ulagati masu kofera da bi te igrače doveli na nivo prvotimaca, a to je neisplativo.
    Sustav lige i kvalitete igrača je takav da treniranje mladih igrača košta dosta u koferima, a najviše se isplati ako igrač ima već 5* i obavezno brz razvoj.
    Ex top eleven player


  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    5

    Lightbulb ...

    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Tek sam sad vidio temu...
    Koja je svrha mladog tima kad svake sezone ideš na viši nivo i ti igrači automatski postaju nekonkurentni?
    Tu bi trebalo ulagati masu kofera da bi te igrače doveli na nivo prvotimaca, a to je neisplativo.
    Sustav lige i kvalitete igrača je takav da treniranje mladih igrača košta dosta u koferima, a najviše se isplati ako igrač ima već 5* i obavezno brz razvoj.
    Ne mora taj maldji tim da se ogleda samo kroz korist za prvi tim... On je samostalan za sebe...Mogu npr zvezdice da im budu sakrivene, pa da mora da se skautuje neki igrac ako ga hoces u prvoj. Neka postoji pravilo, tipa samo dva igraca u toku sezone mogu da postanu prvotimci... A i cisto da menadzer popuni vreme, da se vise udubi u igru, tako ce eventualno vise da se kupuju tokeni...