Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27
Like Tree2Likes

Thread: Liga Evrope

  1. #1
    Newbie DED@'s Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    37

    Liga Evrope

    Jedva docekah vise nas forum. Pisao sam na engleskom delu pre i znam da je bilo reci o ovome i pre. Ali ja i dalje nz sta se radi po tom pitanju i dokle se stiglo. Pa evo jednog pitanja " Da li ce ikada biti nesto slicno kao Liga Evrope za stepenik nize od Lige Sampiona?" Ako bi se napravilo jos jedno takmicenje ja imam predlog kako bi to moglo i da se izvede.

    Najpre,ne bi bilo lose da se brpj timova u ligi poveca na 20 (ujedno da i malo duze traje sezona). od tih dvadeset Prva 4 da idu u LS (moglo bi cak 3 i 4 da igrajku kvalifikacije, ko ne prodje da ide u LE) a 5,6 i 7 da idu u LE (sedmi da igra Q). Kasnije naravno 3 u grupi iz LS da ide u LE. I mislim da treba sto pre da se uvede LE jer smor je akda ispadnes 3 iz LS i dalje ne igras nista,ili si pak 5 u ligi i ne igras nista. Mislim da bi bila veca konkurencija sa vise timova u ligi i neki bi se borili i za to 7 mesto koje vodi u Q za LE,pa bi se ujedno i kupovali igraci (trosili tokeni) da se pojaca tim.

  2. #2
    Newbie Red_Star_Zemun's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    31
    Quote Originally Posted by DED@ View Post
    Jedva docekah vise nas forum. Pisao sam na engleskom delu pre i znam da je bilo reci o ovome i pre. Ali ja i dalje nz sta se radi po tom pitanju i dokle se stiglo. Pa evo jednog pitanja " Da li ce ikada biti nesto slicno kao Liga Evrope za stepenik nize od Lige Sampiona?" Ako bi se napravilo jos jedno takmicenje ja imam predlog kako bi to moglo i da se izvede.

    Najpre,ne bi bilo lose da se brpj timova u ligi poveca na 20 (ujedno da i malo duze traje sezona). od tih dvadeset Prva 4 da idu u LS (moglo bi cak 3 i 4 da igrajku kvalifikacije, ko ne prodje da ide u LE) a 5,6 i 7 da idu u LE (sedmi da igra Q). Kasnije naravno 3 u grupi iz LS da ide u LE. I mislim da treba sto pre da se uvede LE jer smor je akda ispadnes 3 iz LS i dalje ne igras nista,ili si pak 5 u ligi i ne igras nista. Mislim da bi bila veca konkurencija sa vise timova u ligi i neki bi se borili i za to 7 mesto koje vodi u Q za LE,pa bi se ujedno i kupovali igraci (trosili tokeni) da se pojaca tim.
    Подржавам

  3. #3
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ja broj timova ne bih dirao, ali bi voleo da i timovi od 5 do 7 mesta imaju svoje takmičenje.

  4. #4
    Newbie DED@'s Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    37
    Meni je jedan od admina na starom forumu rekao da se radi na tome jos u oktobru prosle godine. Da ce biti uskoro mozda i decembra,januara. Ali evo jos nista od toga.

  5. #5
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Mnogo je to komplikovano,mislim 3 u grupi pa da ide u LE...podrzavam da 5-6-7 igraju u Ligi Evrope...napravi se liga 8x4 grupe i to je to,isto kao i LS...mislim da bi bilo fer za ove koji nisu toliko kvalifikovani...

  6. #6
    Newbie LARSSON's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    37
    Može, ali da se ograniče dva meča dnevno, i razmak bar 3 sata, dok dobiju kondicije. Dešavalo mi se da igram dva meča jedan poslije drugog. Liga a onda Kup ili liga prvaka.

  7. #7
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Poslednje informacije su takve da LE nece biti skorije uvedena.

  8. #8
    Newbie DED@'s Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    37
    Quote Originally Posted by LARSSON View Post
    Može, ali da se ograniče dva meča dnevno, i razmak bar 3 sata, dok dobiju kondicije. Dešavalo mi se da igram dva meča jedan poslije drugog. Liga a onda Kup ili liga prvaka.
    Pa naravno ili igras LS ili LE.

  9. #9
    Newbie DED@'s Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    37
    Quote Originally Posted by Milan Dj. View Post
    Poslednje informacije su takve da LE nece biti skorije uvedena.
    Odakle ti takva informacija. Meni je bilo receno da ce biti pocetkom 2013 god ali eto nista za sad.

  10. #10
    Newbie LARSSON's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    37
    Quote Originally Posted by DED@ View Post
    Pa naravno ili igras LS ili LE.

    Pa da, ali kažem inače za LP/KUP i ligu

Page 1 of 3 123 LastLast