Results 1 to 7 of 7
Like Tree1Likes
  • 1 Post By MDKII

Thread: Brisanje igre

  1. #1
    Rookie lunatic19's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    89

    Brisanje igre

    Omogućiti brisanje igre tj. resetovanje kako bi mogli krenuti sve ispočetka.

  2. #2
    MDKII
    Guest
    Igraci su u vise navrata pitali za ovu opciju i trenutno gledamo sta je moguce uraditi po tom pitanju. Nazalost, vise od toga ne mogu reci.
    lunatic19 likes this.

  3. #3
    Newbie Red_Star_Zemun's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    31
    Quote Originally Posted by lunatic19 View Post
    Omogućiti brisanje igre tj. resetovanje kako bi mogli krenuti sve ispočetka.

    Могуће је. Прво треба да избришеш игрицу са фејсбука и да не улазиш у њу 70 дана, после толико дана нордеус те брише из система и можеш да почнеш испочетка да играш

  4. #4
    Rookie lunatic19's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    89
    Quote Originally Posted by Red_Star_Zemun View Post
    Могуће је. Прво треба да избришеш игрицу са фејсбука и да не улазиш у њу 70 дана, после толико дана нордеус те брише из система и можеш да почнеш испочетка да играш
    Ne pali to, provereno znam.
    Inace znam odavno da je za neke Zynga-ine aplikacije na fejsbuku potrebno 90 dana da bi restartovali igru.
    Tako sam probao i za topeleven, i posle 102 dana ništa nije izbrisano, sve je kako sam i ostavio.
    Testirao sam pa mogu da tvrdim da to nije tačno, ti očigledno nisi.
    Čak i da omoguće nešto tako, za tih 70 dana ćeš propustiti 3 sezone, tako da to nije dobra ideja.

  5. #5
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ne znam što tebi nije izbrisalo tim, ali moj buraz je na istom profilu vodio dva tima. Tj. prvi se je ugasio posle nekog vremena nakon blokade aplikacije, a sada vodi tim nivoa 3(znači krenuo je ponovo).

  6. #6
    Rookie lunatic19's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    89
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Ne znam što tebi nije izbrisalo tim, ali moj buraz je na istom profilu vodio dva tima. Tj. prvi se je ugasio posle nekog vremena nakon blokade aplikacije, a sada vodi tim nivoa 3(znači krenuo je ponovo).
    Ne kažem ja da se ne gasi nikada, samo sam testirao pa znam da se ne briše nakon 70,80,90,100 dana. U to sam siguran.
    Izbrisao sam aplikaciju i sve podatke i blokirao je..

  7. #7
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Rok za gasenje ekipe je 60 dana ali nekada se on produzava jer je sezona u zavrsnici pa se ceka pocetak sledece ali i kada je igrac kupovao tokene rok je nesto duzi.