Results 1 to 5 of 5
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Nikola Cvjetkovic

Thread: kostur svih liga

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    1

    kostur svih liga

    Bilo bi lepo, to je bar moje misljenje, da menadzeri mogu da vide kompletan kostur prvenstva, tj. da mozes da imas pristup svakoj ligi i svakom levelu. Po uzoru na Hattrick.org, gde si mogao da udjes u svaku ligu i da pratis sta god te zanima, a i da znas gde si na toj nekoj globalnoj lestvici. Ja sam sada lvl26 i ja pojma nemam koliko levela jos ima iznad mene. Tj. moram da racunam. I voleo bih da vidim tu najjacu ligu na top eleven, malo da ispratim i tamo sta se desava
    Robert Grunf likes this.

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    3
    Da slažem se! I ja sm sad na 24 -om sad ču na 25-ti lvl!! Bilo bi lijepo kad bi pristup bio moguč svkoj ligi radi usporedbe neke da čovjek zna u globali gdje je po kvaliteti!! A ne bih bilo loše da se ponekad organizirija možda i nekakvi turniri gdje bi se mogli osvojiti tokeni za prv3 3 ekipe,ali da sudjeluju samo ekipe istih lvl na turniru!! I več sam prije napisao da bih pobjednicima l.p. I kupa bar neku simboličnu nagradu u tokenima dodjelit-jer puno uzimate i masovno,a ne dajete ništa-max 35 kroz sezonu,a da bih bio konkurentan i nadao se nekom trofeju treba od 100-200 tokena-zavisi kakve sam sreče!! Nije sve u grafici!

  3. #3
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Dobar predlog
    Bez ove pesme se ne igra tekma

    http://www.youtube.com/watch?v=d8v2TUQomZU

  4. #4
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Dobar predlog, ali ko zna koliko ima liga u igrici... Postoji mnogo servera i na njima mnoogo liga

  5. #5
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Ima previse liga. Ovo bi bilo moguce implementirati samo za najvise nivoe gde nema puno ekipa ali bi i to bilo korisno. Globalni rang bi takodje bilo lako ubaciti jer moze da se formira na osnovu broja navijaca koje klubovi imaju. Svako bi imao prikaz za TOP10 timova i mogao bi da vidi gde se otprilike nalazi...