Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Srpski Top Eleven

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2

    Srpski Top Eleven

    Eto, citao sam i citao da s`vremena na vreme hocete da isforsirate igrace vase igrice da kupuju tokene... Nisam verovao, samo sam sumljao da to radite, ali sada verujem. U jednoj utakmici bez forsiranja igraca, da mi povredite dva kljucna igraca u sred takmicenja u ligi, kupu i ligi sampiona prosto me je dovelo do zakljucka da malo lazirate utakmice. Povrh svega kao da je igrom slucaja neko i znao da provedem 4-5h logovan dnevno, a uzgred nemam ni jedan tretman za lecenje igraca.
    Gde bas sad da mi se povrede dva kljucna igraca?
    Dok god to budete radili nece vas igraci poput mene shvatiti ozbiljno...
    Kao i svaki srbin, trebalo je to da znate, sad cu da teram inat....
    Ovo igram sa klincem zajedno, ne bi li mali naucio nesto o fudbalu, ali sa ovakvim vasim pristupom iznudjivanju kupovine tokena ne vredi igrati. U inat odoh detetu da kupim PES2012 pa da se izigramo po volji.

    E, da "Suggestions"
    trebalo bi da poboljsate kvalitet igrice dodavanjem jednog iskaza, izjave...u php-u "if"
    a glasila bi ovako:
    if ("igrac sa IP adresom iz srbije verovatno hoce da igra za dzabe i u 90% slucajeva NECE KUPITI TOKENE")
    pozz dok ne popravite svoj pristup poslovanju, a proveravacu vremenom...

  2. #2
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Hahaha...matori...nemoj da se ljutis...ova igrica je RANDOM i iako imas najjaci tim u celoj ligi,ligi sampiona i u kupu izgubices od nekog pajsera...tako da nema potrebe da se nerviras i da pljujes igru...sve je stvar zabave koju oni malo zajebu ponekad ali ipak igramo svi mi i dalje...kad se navuces onda nema nazad...

    Ja dajem 1000 kinti mesecno za tokene i najjaci tim imam svake sezone ali nije to merilo u ovoj igri kao sto vidis...ali osvojio sam 9 od 11 prvenstava i poneka liga sampiona,drugo mesto i tako to...samo se opusti i uzivaj...

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Please use english so we can understand too, thank you.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Hahahahaha...
    Title says it all...Sebian Top Eleven...

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    Maybe it's better to not understand what I wrote here....
    Sorry, I forgot to finish the php code for better understanding,
    echo("srbin ne kupuje tokene")

  6. #6
    Newbie Mister Makazash *___*'s Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Sarajevo, BiH
    Posts
    35
    Ja sam Bosanac i nista te nisam razumio :P - I am Bosnian and I didn't understand you :P

  7. #7
    Newbie itrogo's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    27
    I'm from Croatia and I understood almost everything he said. Long story short... he was just whining about how unfair this game is

  8. #8
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Who want to ask me something about Top11 he can send me PM...

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8

    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Who want to ask me something about Top11 he can send me PM...
    Mrsko mi je pisati engleski, a vala neka se i oni uce nasim jezikom. Igra jedobro smisljena i ima odlicnu posjecenost ali to i treba da natjera vlasnike da brzo poboljsavaju i svaki dan rade na usavrsavanju igrice. Nije fora da igram 17 nivoa i sve je skoro pa identicno kao i na pocetku. Slabi su im kreatori ocito i nemaju ideje, a upravo iz komentara imaju najbolje ideje za poboljsanje. Evo jedan primjer, ako kupujem igraca potrosim npr 5 tokena i 70 mil, tog istog igraca naredne sezone prodam za recimo 50 mil i na njega drugi potrose 7-8 tokenapo nekada ispadne 30 tokena svi koji ga zele, a ja od svega dobijem samo 50 mil i niti jednog tokena, a ulozio 5 svojih i jos 35 najmanje dugi igraci ??? Bilo bi lijepo da nam se za prodaju vrati koji token. Ili penzionisabje igraca, ne mogu ga prodati, jos mi uzmu novac za otpustanje i sto ostajem bez rezerve i novca za kupnju ?????

  10. #10
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    You are not allowed to use other language except english (for the moment).
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Page 1 of 2 12 LastLast