Results 1 to 4 of 4

Thread: Ce orders(sfaturi antrenor) + sagetii rosi ,albastre..recomandati la asezarea mea?

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    5

    Ce orders(sfaturi antrenor) + sagetii rosi ,albastre..recomandati la asezarea mea?

    Ce orders(sfaturi antrenor) + sagetii rosi ,albastre..recomandati la asezarea mea?-topeleven-echipa-mea-2.jpgCe orders(sfaturi antrenor) + sagetii rosi ,albastre..recomandati la asezarea mea?-topeleven-orders-mele.jpg

    Cu aceste orders am mancat bataie cu 2-4 acasa de la acest jucator Ce orders(sfaturi antrenor) + sagetii rosi ,albastre..recomandati la asezarea mea?-topeleven-detali-joc-3.jpgCe orders(sfaturi antrenor) + sagetii rosi ,albastre..recomandati la asezarea mea?-topeleven-detali-joc-2.jpgCe orders(sfaturi antrenor) + sagetii rosi ,albastre..recomandati la asezarea mea?-topeleven-detali-joc-1.jpgCe orders(sfaturi antrenor) + sagetii rosi ,albastre..recomandati la asezarea mea?-topeleven-detali-adversar.jpgCe orders(sfaturi antrenor) + sagetii rosi ,albastre..recomandati la asezarea mea?-topeleven-clasament.jpg

    Va rog spuneti-mi unde am gresit?sa stiu data viitoare ce am de facut.
    Primele 2 goluri parca nu avea aparare asa mi lea dat...apoi golul 3,4 de la un MC = ambele sut de la distanta..prea usor
    Deci bat pe restu si vine unu si imi da 4-2 scurt fara imi dau seama ce sa intamplat de nu a mers ca in cele 9 victori de pana acum..aaa si am mai luat bataie de la cel de pe primul loc din clasament cu 2-6 tot acasa la fel...asa si asta imi baga la goluri f usor ce order are ala tata? de sa jucat cu mine? va rog poate puteti sa ma lamuriti si sa imi spuneti ce order sa bag?+asezarea?...daca tot am pomenit de cel care ma batut cu 6-2 sa urc niste poze sa vedeti Ce orders(sfaturi antrenor) + sagetii rosi ,albastre..recomandati la asezarea mea?-topeleven-1.jpgCe orders(sfaturi antrenor) + sagetii rosi ,albastre..recomandati la asezarea mea?-topeleven-2.jpgCe orders(sfaturi antrenor) + sagetii rosi ,albastre..recomandati la asezarea mea?-topeleven-3.jpgCe orders(sfaturi antrenor) + sagetii rosi ,albastre..recomandati la asezarea mea?-topeleven-4.jpgCe orders(sfaturi antrenor) + sagetii rosi ,albastre..recomandati la asezarea mea?-topeleven-5.jpgCe orders(sfaturi antrenor) + sagetii rosi ,albastre..recomandati la asezarea mea?-topeleven-6.jpg la poza 4 se vede am jucat alta asezare..dar nimic...a aici sunt order pe care le am folosit la meci Ce orders(sfaturi antrenor) + sagetii rosi ,albastre..recomandati la asezarea mea?-topeleven-7.jpg
    Ma oftic cand pierd asa fara sa inteleg ceva in cupa am batut unu de 30.2 calitate si ma bate unu mai slab si unu egal ca mine si acasa...
    Astept niste raspunsuri va rog

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Diferenta intre calitatea echipelor nu a fost chiar asa mare insa diferenta de scor e destul de considerabila

    Cu moralul jucatorilor stai bine?

    Un alt aspect e sa le verifici notele de joc, daca ai jucatori care iau constant note proaste incearca sa-i schimbi, chiar daca au calitate buna pot sa joace prost si sa-ti traga echipa in jos.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    5
    Da cu moralul am avut la toti "superb" poate la 2 aveau "foarte bine", dar in general la meciurile importante bag sa fie 99 conditie si morar superb. Deci nu cred ca a fost de la asta(moral,conditie)...de la order+asezare a fost o greseala.
    La asezarea care am jucat ce order ar trebui sa pun cand joc cu cineva bun ca bine sau mai bun ?
    Cel care ma batut cu 4-2 a facut egal 3-3 cu unul de pe locul 12 care eu iam dat 6-1? numai inteleg nimic...
    Ce order credeti ca au avut cei 2 care m-au batut?..si ce order sa pun sa ii bat? Ascult orice parere? sfat, etc
    Last edited by Raz Van; 01-01-2014 at 12:35 PM.

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    24
    Nush ce sa zic unele faze sunt prostesti din cornere sau 30 m etc
    Si eu am pierdut in tur cu 2-0 dupaia l-am batut cu 6-1 sau in U.C.L si in Cupa in tur m-o batut cu 3-1 amandoi si acasa la mine cu 4-0 si m-am calificat in sferturi si semifinala
    Season III Level III

    Season I: 5th
    Season II: Cup/League
    Season III: ..