Results 1 to 2 of 2

Thread: Cateva sfaturi despre echipa mea..

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1

    Cateva sfaturi despre echipa mea..

    Buna, TOP ELEVEN players. As dori si eu niste sfaturi despre echipa mea, ce formatie sa folosesc, tactici, si asa mai departe. Orice sfat este bun venit, bun sau rau.. eu il astept cu bratele deschise. Astept raspunsuri cat mai ample, multumesc !Cateva sfaturi despre echipa mea..-echipa.jpgCateva sfaturi despre echipa mea..-sfaturi.jpg

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    24
    In primul rand foloseste alta tactica deaorece ai jucatori care nu sunt pe postul lor si reprezinta o problema
    In al doilea rand nu folosi mixt deoarece ai multi pe lateral foloseste "Pe ambele flancuri"
    In al treilea rand vezi moralul jucatorilor de la faci pana la "Foarte Bun" sau "Bun"
    In al patrulea rand uita-te la conditia lor deoarece acel jucator este pe rosu
    Si ultimul cumpara jucatori de 5 stele tineri 18-25 ani dar nu lua acum de 24-25 deoarece jucatorii imbatranesc fiindca sezonul este pe terminate;Cumpara jucatori cu abilitate;Vinde jucatorii ce i-au consistent 5-6 si un 7 cand mai prinde ocazia chiar daca sunt buni;Daca jucatorii i-au un 6 si in rest 7-8 pastreaza-i
    Season III Level III

    Season I: 5th
    Season II: Cup/League
    Season III: ..