Results 1 to 6 of 6

Thread: O formatie buna !

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Campo Real, Madrid, Spain, Spain
    Posts
    16

    O formatie buna !

    Salut
    As dori sa aflu si eu cea mai buna formatie de atac dar sa am si aparare sa imi spune ti ce jucatori sa cumpar !
    Si m-ai am o problema daca trimit un mesaj cuiva de pe forum imi arata ca il trimite cand intru in inbox sent nu imi aparata ca l-am trimis si vad ca nici raspuns nu primesc , deci nu se trimit mesajele
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails O formatie buna !-1896765_471819429611346_1240015567_n.jpg   O formatie buna !-d1.jpg  

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    O formaţie bună de atac şi cu apărare e 4-3(mc-mc-mc)-3(st-st-st) sau 4-2(mc-mc)-2(aml-amr)-2(st-st).
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Campo Real, Madrid, Spain, Spain
    Posts
    16
    auzi dar jucatori la free agent sa ii cumpar fara bani unde ii gasesc ?

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Piaţa de transferuri, dacă ai jocul în limba română o să apară un (G) lde la gratis iar dacă ai jocul în limba engleză apare un (F) free în dreptul lor.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Campo Real, Madrid, Spain, Spain
    Posts
    16
    sunt doar daia slabi cu liber de contract..

  6. #6
    Newbie huyenham's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    37
    doresc să facă un agent liber acum este dificil
    review playstation dualshock 3 controller samsung galaxy
    Last edited by huyenham; 02-15-2015 at 05:13 PM.
    Dạo này dự án mới là SEO cái du lịch úc và cái dịch vụ làm visa khoai vãi lúa luôn. Sau nhiều ngày thì lại phải nhận thêm cái du lich chau au điên rồ này nữa rồi Ờ thì giờ phải thêm cái Cooking Methods.