Results 1 to 9 of 9

Thread: Tactica

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    83

    Tactica

    Salutare,
    Am si eu o problema,nu stiu daca e din cauza tactici sau altceva,sunt in sezonul 4,echipa valoreaza 39Milioane,Calitatea medie 34.6
    De cand am inceput sezonul 4,echipa merge nasol,echipele adverse valorand majoritatea intre 15-20 Milioane unele chiar mai putin
    In majoritatea meciurilor statistica este 70-30posesie iar la suturi raportul este undeva de 3 la 1 pentru mine,dar degeab ca pierd
    Portarul advers avand in fiecare meci 3-4 parade al meu logic 0
    Portarul meu valoareaza 3.8Milioane
    Atacanti 4.7Milioane,2.8Milioane
    Am jucat:4-4-2(GK-DR-DC-DC-DL-MC-MC-AML-AMR-ST-ST), de doua meciuri joc:4-1-4-1(GK-DR-DC-DC-DL-DMC-AMR-AML-ST) DAR DEGEABA,la moral au toti SUPERB,conditie de la 70%in sus
    Astept niste sfaturi in legatura cu tactica sau poate sa imi schimb toate echipa asta ar fi singura solutie
    Multumesc!

  2. #2
    Apprentice Akaelite Ionutz's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Bucharest, Romania, Romania
    Posts
    258
    Incearca tactica asta si bifezi inainte ( sageata rosie ) la toti jucatorii 4-3-3 sau 4-2-1-3

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    83
    Ok,Mersi de raspuns,o sa incerc

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Bucharest, Romania, Romania
    Posts
    1
    Trimite o poza cu echipa ta sa vad, poate pot sa iti zic si parerea mea

  5. #5
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Human View Post
    Salutare,
    Am si eu o problema,nu stiu daca e din cauza tactici sau altceva,sunt in sezonul 4,echipa valoreaza 39Milioane,Calitatea medie 34.6
    De cand am inceput sezonul 4,echipa merge nasol,echipele adverse valorand majoritatea intre 15-20 Milioane unele chiar mai putin
    In majoritatea meciurilor statistica este 70-30posesie iar la suturi raportul este undeva de 3 la 1 pentru mine,dar degeab ca pierd
    Portarul advers avand in fiecare meci 3-4 parade al meu logic 0
    Portarul meu valoareaza 3.8Milioane
    Atacanti 4.7Milioane,2.8Milioane
    Am jucat:4-4-2(GK-DR-DC-DC-DL-MC-MC-AML-AMR-ST-ST), de doua meciuri joc:4-1-4-1(GK-DR-DC-DC-DL-DMC-AMR-AML-ST) DAR DEGEABA,la moral au toti SUPERB,conditie de la 70%in sus
    Astept niste sfaturi in legatura cu tactica sau poate sa imi schimb toate echipa asta ar fi singura solutie
    Multumesc!
    Posteaza o poza cu echipa ta,calitate,cate stele au jucatorii...chestii se genul asta...

  6. #6
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Akaelite Ionutz View Post
    Incearca tactica asta si bifezi inainte ( sageata rosie ) la toti jucatorii 4-3-3 sau 4-2-1-3
    Nu te lua dupa Ionut ca nu explica bine,fara suparare,cred ca nu stie ce inseamna cu adevarat sagetiile rosii si cele albastre.
    Sagetile rosii inseamna ca toti jucatorii bifati cu sageata rosie vor participa la contraatac,si cum toti jucatorii bifati cu sageata rosie se va crea un haos pe teren daca ma intelegi..

  7. #7
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    De acord cu tine drunk!

  8. #8
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by A R R O W View Post
    De acord cu tine drunk!
    Dunk nu drunk...Nu cred ca ti-ar placea sa te fac betiv,daca ai fi in locul meu...

  9. #9
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by A R R O W View Post
    De acord cu tine drunk!
    Cum am mai zis...Topicuri vechi...Daca vrei sa ajuti,ajuta celelalte forumuri cu probleme din prezent,nu din trecut...Nu ma dezgropam mortii...