Results 1 to 9 of 9

Thread: Sfaturi ..

  1. #1
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325

    Sfaturi ..

    Dati-mi si mie niste sfaturi, nu joaca nimic ai mei.. Am jucat 4-4-2, 4-1-3(ml,mr,mc)-2, 4-3(ml,mr,mc)-1-2 si acuma joc 4-2-2(aml, amr)-2..

    Lot:
    Sfaturi ..-11.jpg

    Sfaturi:
    Sfaturi ..-sfaturi.jpg
    Domin dar mingea nu vrea sa intre in poarta adversarilor, in a mea intra usor..

    Multumesc!

  2. #2
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Ai jucatori mediocri,daca ai avea 5-6 jucatori de 5 stele,ar fi alta treaba...Mai vinde si tu 4-5 din rezerve...Ce faci cu atatia jucatori??Si dupa urma lor,cumperi 2-3 jucatori de 5 stele...

  3. #3
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Nu prea am noroc la jucatori de 5 stele, nu le am cu transferurile si tot timpul cand ma bag, se mai baga inca vreo 10. Acuma sunt multi pentru ca nu m-am mai ocupat de echip. de obicei tin doar 5-6 rezerve. Si spre deosebire de echipele din campionatul meu, sunt bunicei si astia.

  4. #4
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by لاشسهمث ئهةلاقع View Post
    Nu prea am noroc la jucatori de 5 stele, nu le am cu transferurile si tot timpul cand ma bag, se mai baga inca vreo 10. Acuma sunt multi pentru ca nu m-am mai ocupat de echip. de obicei tin doar 5-6 rezerve. Si spre deosebire de echipele din campionatul meu, sunt bunicei si astia.
    Mda...Intra mai de dimineata 8-9 ca atunci sunt jucatori cu abilitati(si tineri),jucatori de 18 ani cu valoare foarte mare...nu intre orele 1-5 unde se bat multi manageri pe jucatori inutili si batrani...

  5. #5
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    dimineata si noaptea am facut toate transferurile. Voi incerca pe la 8-9, mersi de sfat! Si am luat doar tineri, am 2 (27 si 29 ani) batrani in echipa ce i-am luat de graba cand nu aveam cu ce sa inlocuiesc cand se accidenta vreun jucator.

    Cat despre tactica si sfaturi imi poti recomanda ceva?

  6. #6
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    E si normal sa se bage multi,esti la un level mai mic si sunt multi manageri activi,cel mai bine este sa urmaresti lista de transferuri si sa vezi pe cei care liciteaza mai des,care sunt mai activi etc.
    Cel mai bine faci cumparaturi dimineata intre 7 si 9 !

  7. #7
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    Eu blestemat astia mingea de nu intra

  8. #8
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Momentan nu pot fi on dimineata foarte mult timp si nu pot urmari piata transferurilor ce misca si ce nu. E destul de posibil, Ciprian. )

    In sezonul asta nu am am nicio speranta, voi vedea ce se v-a intampla sezonul viitor. Multumesc de sfaturi!

  9. #9
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Încearcă să licitezi seara, pe la 10-11 că atunci nu-s chiar mulți online și vei avea jucători de 5 stele