Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Champions League 2

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    140

    Champions League 2

    urmeaza a doua finala de CL .. adversarul meu este destul de bun .. initial vroiam sa joc cu 3 fundasi dar nu cred ca o sa descurce

    echipa mea . . am de gand in incep cu tactica asta
    Champions League 2-2.jpgChampions League 2-1.jpg

    iar daca lucrurile nu stau bine a doua repriza o sa schimb tactica , adica atac puternic pe partea stanga
    Champions League 2-3.jpg

    echipa lui
    Champions League 2-5.jpg

    isi schimba mereu tactica , in ultimele meciuri din CL a jucat cum este poza de mai jos
    Champions League 2-4.jpg

    Lasa ti aici parerii si sfaturii . vreau sa castig

  2. #2
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Bafta! Eu am fost eliminat. Plange jocul ca nu sunt prezent in finala Champions League.

  3. #3
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Bafta!

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    140
    Quote Originally Posted by Cristi Huzum View Post
    Bafta!
    mersi. . am dubi .. atacantii mei au cam intrat in vacanta .. nu prea marcheaza in jocurile importante

    o sa atac pe flancul stang pentru ca ML -ul , este singurul in forma care a inceput marcheze meci de meci , flancul drept il am foarte slab jucatorul ala chiar daca are 6 stele .. este degeaba .. ma gandesc ca in finala sa joc cu rezerva lui un jucator de 3 stele dar macar asta se mai remarca din cand in cand in meci

  5. #5
    Newbie DANYKO's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by Dorin Ddorin View Post
    urmeaza a doua finala de CL .. adversarul meu este destul de bun .. initial vroiam sa joc cu 3 fundasi dar nu cred ca o sa descurce

    echipa mea . . am de gand in incep cu tactica asta
    Click image for larger version. 

Name:	2.JPG 
Views:	52 
Size:	80.0 KB 
ID:	35326Click image for larger version. 

Name:	1.JPG 
Views:	51 
Size:	24.6 KB 
ID:	35327

    iar daca lucrurile nu stau bine a doua repriza o sa schimb tactica , adica atac puternic pe partea stanga
    Click image for larger version. 

Name:	3.JPG 
Views:	51 
Size:	25.9 KB 
ID:	35328

    echipa lui
    Click image for larger version. 

Name:	5.JPG 
Views:	49 
Size:	79.7 KB 
ID:	35329

    isi schimba mereu tactica , in ultimele meciuri din CL a jucat cum este poza de mai jos
    Click image for larger version. 

Name:	4.JPG 
Views:	50 
Size:	13.4 KB 
ID:	35330

    Lasa ti aici parerii si sfaturii . vreau sa castig
    Eu ma iau si dupa statisticile reale. Se pare ca omul lipsa in formatia adversa si propulgarea lui in echipa ta ajuta foarte mult.
    In statistica, se pare ca la formatiile lui clar nu are AMC, deci trebuie sa-l iei in considerare in primul 11, se poate ca un 4-1-2-1-2 wide diamond ar putea sa castige dar nu este clar, este doar parerea mea din statistica. De obicei cluburile reale studiaza tactica si alege aceasi tactica, pe principiul cel mai bun sa castige. Dar exista multe exceptii cum este si Barcelona, ataca mereu 4-3-3, dar in realitate se transforma in 4-3-1-2 cu Messi ofensiv. Sau vesiunea cu care vrei sa joci, iar daca prima repriza nu merge, scoate un fundas si baga un mijlocas. Eu as incepe cu 4 mijlocasi de la inceput daca m-ai intreba. Si eu joc acum champion league finala, si asa o incerc, dar contra unui 4-4-2 calitativ la fel k mine. Sper sa mearga, imi doresc succes Sper sa te ajute in decizii. Bafta!

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    140
    este hot .. acum are afisata formatia asta .. chiar nu mi dau seama cum o sa se prezinte

    Champions League 2-6.jpg
    totusi atacul pe flancuri ramane .singura mea sansa

  7. #7
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Poti scoate un dc si sa bagi un mc sau un st in caz ca nu ai destula sustinere in atac

  8. #8
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    140
    daca joaca cu 3 atacanti. nu cred ca este o idee buna sa las doar 3 fundasi. . nu s deloc multumit de formatia mea.

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    140
    sunt decis. .asta este formatia de start, atac puternic pe flancuri , presing pe tot terenul , deposedare dura , pun baza ca mijlocasi o sa mi castige meciul , partea proasta este ca am jucat doar o singura data cu 1 singur varf si nu mi a placut
    Champions League 2-f1.jpg

    el pur si simplu isi aliniaza cea mai buna formatie standard .. cum am facut si eu sezonul trecut nu aveam alternative

    Champions League 2-f2.jpg

  10. #10
    Newbie DANYKO's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    22
    sa sti ca ai facut alagere buna, si formatia 4-4-1-1 se transforma usor in 3-5-1-1. Oricare ar fi din ele, ai mijlocul asigurat, iar parerea mea este ca varianta echilibrata 4-4-2 se poate transforma usor in defensiv sau ofensiv. Eu spun ca ai facut alegere buna.

Page 1 of 2 12 LastLast