Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23

Thread: Champions League

  1. #11
    Newbie DANYKO's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by Cristi Huzum View Post
    Asa ar fi bun..incearca sa dai deposedare dura...de obicei in finale jucatorii trebuie sa fie agresivi...numai sa nu ai ghinionul sa ia rosu vreunul din jucatori
    am 2 jucatori cu cartonas galben, ma gandeam sa joc dur in a doua repriza. Sau sa fi prima, ca sunt odihniti ? Grea treaba asta.

  2. #12
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by DANYKO View Post
    am 2 jucatori cu cartonas galben, ma gandeam sa joc dur in a doua repriza. Sau sa fi prima, ca sunt odihniti ? Grea treaba asta.
    Te orientezi in functie de cum decurge jocul, de scor, dar trebuie sa te gaseasca online inceputul jocului.

  3. #13
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Daca joci dur ai grija sa nu iei rosu...eu doar dur joc si nu prea iau rosu dar la voi nush cum e

  4. #14
    Newbie DANYKO's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by DANYKO View Post
    am 2 jucatori cu cartonas galben, ma gandeam sa joc dur in a doua repriza. Sau sa fi prima, ca sunt odihniti ? Grea treaba asta.
    Multumesc tuturor. Am luat champions league, la scor 2-1. Deci 3-4-1-2 (atac puternic pe flancuri, deposedare dura) merge de minune impotriva 4-4-2. One for me!

  5. #15
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Eu intalnesc unu in cl cu formatia 4-4-2 iar eu folosesc 3-4-1-2 o sa incerc ce ai spus mai sus sa vad daca merge

  6. #16
    Rookie Beldea Alexandru's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Bucuresti
    Posts
    88
    Cred ca 4-4-2 e cea mai intalnita fortatie din tot jocul. Si oricum e destul de overpowered. Din punctul meu de vedere si din ce-am intalnit pana acum, 4-4-2 este si greu de batut. Poate am eu ghinion si va merge voua mai bine, cine stie.

    @Danyko: Felicitari pentru trofeu!

  7. #17
    Rookie Voicu Marian Adrian's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    81
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    Are fundas de 9 stele...pana mea...
    Aasta nu este corect..adica sa fim sincer nu mai este real jocul...daca ai cel mai bun fundas din lume nu poate sa faca fata la 3 atacanti de exemplu..inteleg la goluri ca da multe insa nu sunt corecte fazele astea..asa am patit si eu in finala la cupa , avea doar un singur fundas si tot nu am dat nici un gol iar eu jucam cu 3 atacanti, 4-3-3

  8. #18
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Poti sa folosesti un 4-5-1 V-Style

  9. #19
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Poti sa folosesti un 4-5-1 V-Style adica un fel de 4-3N-2W ( AML si AMR ) - 1 (sa fie varf impins -sa pui sageata rosie la el )

  10. #20
    Apprentice Florin Pop's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Szatmár, Satu Mare, Romania, Romania
    Posts
    160
    Eu am 4-1-3-2 ce fortatie are sansa sa ma bata ???

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast