Results 1 to 6 of 6

Thread: Cupa

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    140

    Cupa

    nici bine nu am inceput sezonul ca deja joc o finala .

    Cupa-c1.jpg
    el .
    Cupa-c2.jpg

    sunt foarte ghinionist .. sunt foarte putine echipe solide in turneull asta ..
    .. iar eu am ghinionul absolut
    nici macar nu am apucat sa ma intaresc

    o sa joc aceeasi tactica ca si in finala CL . .
    atac puternic pe flancuri , presing pe tot terenul , deposedare dura , pase mixt , contraatac in forta
    Cupa-c3.jpg
    Last edited by Dorin Ddorin; 01-11-2015 at 04:46 PM.

  2. #2
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Eu am nimerit cu unul de nivel 19 iar eu is de 17...l-am batut cu 3-2 in deplasare

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    83
    Si eu am picat cu unul care are nivelul 12 iar eu 10,am facut 3-3 in deplasare dupa ce am condus cu 3-0,dar nu inteleg ceva,de ce tot timpul pic in cupa cu unul care are 2 nivele peste mine??

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    140
    am castigat cu 3-0
    el a lipsit ..eu am avut 5% bonus posesie ..iar din min 32 am avut un om in plus ..unu din atacanti lui sa accidentat .
    nu prea am profitat de ocazie .. trebuia sa l ard rau .. abia a doua repriza pe la jumate am scos un DC si am bagat al doilea ST

    adevarata provocare este castigarea cupei .. si nu a CL

    m am uitat pe la adversari si practic sa facut gruparea in functie de calitatea medie a echipei.. toate sunt de 4 stele .

    aici conteaza calitatea medie a echipei .. de asta nu vad echipe de nivel 3 aici ..90% sunt de nivel 5 si 6
    Last edited by Dorin Ddorin; 01-11-2015 at 10:25 PM.

  5. #5
    Rookie Voicu Marian Adrian's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    81
    Dar nu conteza nivelul mamagerilor conteaza nivelul echipei..adica el chair daca are 5 nivele peste tine nivelul echipei lui este de 30-40 sau cat ai la nivelul respectiv, jocul este facut nu pentru nivelul managerului ci pentru nivelul echipe.
    Cum ar fii un antrenor de CHL sa vina sa antreneze in Liga a-2a ..adica nu are nici o importanta!

  6. #6
    Dreamer
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    428
    ce setari ai folosit ?