Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
Like Tree15Likes

Thread: Tactica

  1. #11
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by funker View Post
    pai in stilu' asta nu fac niciodata tripla... in 3-4 zile pot sa pierd in toate competitiile. m-am cam lamurit oricum...e ultima oara cand bag bani. cum zicea si altcineva pe aici...sa iei bataie de la unu mai slab si echipa ta sa puncteze numai 8 si 9...ma depaseste. il iau si eu ca atare si incerc sa nu ma mai enervez.
    exact asta am facut si eu

    eu bagam cca 20 eur/sezon in acest joc si am inteles ca e degeaba asa ca am renuntat - de 7 sezoane nu mai investesc nimic si sunt mult mai linistit cand apar astfel de surprize si daca serverul o sa ma lase o sa fac si tripla
    piyanat paesu and funker like this.

  2. #12
    Newbie
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    1
    ....?

  3. #13
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by piyanat paesu View Post
    ....?
    ce este necar?

  4. #14
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    1
    ce inseamna 4 5 1 V?
    florian slaniceanu likes this.

  5. #15
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by istrici View Post
    ce inseamna 4 5 1 V?
    este un stil de joc: DL DC DC DR DMC AML MC MC AMR ST
    Adam Andrei likes this.

  6. #16
    Dreamer
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    313
    ce vorbesti ma...deci fiti atenti.

    am inceput super bine sezonu'...victorii peste tot. a urmat pasa aia proasta, 4-5 meciuri in care n-am jucat nimic. mi-am revenit iar, m-am distantat la 8 puncte in campionat, am ajuns in finala in cupa. am pierdut un meci in ch league, dupa care echipa mea de 122% n-a mai jucat absolut nimic. vreau sa spun ca am avut meci cu ultimul loc din campionat, echipa abandonata, cu portar pe post de mc, 85% si n-am putut sa dau gol...s-a terminat 0-0 la mine acasa, dupa care au urmat numai infrangeri in toate competitiile, toate evident cu adversari mai slabi. am ajuns pe 3 in campionat, am pierdut finala de cupa cu unu slab si fiecare meci se joaca pe sistemu': eu cu posesia, adversaru cu golurile. cred ca am inscris 2 goluri in ultimele 10 meciuri. nu mai joaca echipa mea absolut nimic si orice as incerca nu-si revine...

    le-am dat mesaj celor de la nordeus si tot ce au putut sa-mi raspunda a fost sa nu-i mai injur ca imi blocheaza contul...

    nu mai bagati fratilor bani in jegu asta de joc ca e plin de manevre...

  7. #17
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Smecheria in jocul asta e sa nu bagi bani..dar sa faci triple.Ai incercat??
    florian slaniceanu likes this.

  8. #18
    Dreamer
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    313
    da, stai linistit...mereu s-a gasit sa ma incurce macar la una din trei. am zis ca poate asa am mai multe sanse. se pare ca e invers... blatisti

  9. #19
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by funker View Post
    da, stai linistit...mereu s-a gasit sa ma incurce macar la una din trei. am zis ca poate asa am mai multe sanse. se pare ca e invers... blatisti
    daca nu ai inteles ce e cu acest joc o sa te incurce mereu.

    exista momente cand se schimba ceva setari la serverele de joc si atunci apar mult mai usor rezultate surpriza (unele chiar gogonate rau), toti am patit acest lucru.

    cand eu sesizez ca echipa incepe sa nu dea randament incep sa schimb, schimb tactica de joc, schimb primele de joc, schimb componenta echipei astfel incat sa nu ma afecteze prea tare aceste schimbari. daca esti putin atent poti trece cu bine peste astfel de perioade, dovada cea mai clara este in acest sezon numarul de triple realizate, cred ca suntem cel putin 4 jucatori prezenti si pe acest forum care am realizat tripla (in cazul meu cu ZERO investitii in joc).
    funker likes this.

  10. #20
    Dreamer
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    313
    am schimbat formule, tactici...am incercat de toate...degeaba. am pierdut toate meciurile. am fost la meci, am fost sustinut +15% posesie...am schimbat si in timpul meciului...nimic. aveam minim 60% posesie si pierdeam 1-0, 2-0. a, inca ceva. in ultimele 2 meciuri am luat 3 cartonase rosii directe, adica cu 2 etape de suspendare si fara sa joc cu deposedare dura...si pierdeam dintr-un penalty... adica jocu' facea orice ca sa pierd.

    probabil crezi ca sunt incepator...dar sunt nivelul 15 si nu am patit niciodata asa ceva. am luat campionatul in fiecare sezon mai putin acum, dupa ce am condus cu 8 puncte. eu zic ca am ceva experienta, am destule trofee incat sa mi se para mult prea suspecta toata treaba asta.
    Last edited by funker; 11-12-2016 at 05:28 PM.
    florian slaniceanu likes this.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast