Results 1 to 10 of 10
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Ercan Mehmet Minkil

Thread: Taktik ve Diziliş Önerilerinizi Paylaşabilirsiniz

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Taktik ve Diziliş Önerilerinizi Paylaşabilirsiniz

Selam Menajerler;

Kullanmış olduğum taktik ve dizilişi sizlerle paylaşıyorum.Sizlerde olumlu ve kullandığınız taktikleri burada paylaşabilirsiniz.

Taktik ve Diziliş Önerilerinizi Paylaşabilirsiniz-capture-20160118-172811.jpg

Taktik ve Diziliş Önerilerinizi Paylaşabilirsiniz-capture-20160118-172732.jpg

Taktik ve Diziliş Önerilerinizi Paylaşabilirsiniz-capture-20151230-101418.png

Omer Ersoy likes this.

Newbie
    Çok teşekkür ederim umarım bendede işe yarar

Quote Originally Posted by serkanyil View Post
    Çok teşekkür ederim umarım bendede işe yarar
    Biz teşekkür ederiz.

Newbie
    Dizilişim ve Talimatlarım bu şekilde ama bende bir AMC hastalığı var şuan bu taktik bana iyi gibi geliyor ama AMC olmadan zevk alamıyorum pek fazla acaba diyorum orta sahada ki üçlüden birini kesip AMC'ye koysam oraya da 4-5 yıldızlı genç bir AMC transfer etsem daha iyi olmaz mı? Birde bu oyunda bekler işe yaramıyor en azından benim beklerimin hiçbir işe yaramadığını biliyorum, ne şutları var ne ortaları var ne de ileri çıkıp hücuma destek veriyorlar. Son olarak DML-DMC-DMR bu mevkii de ki oyuncuların görevleri ne? Bildiğim kadarıyla DML ve DMR hem hücuma çıkıp orta-şut seçeneklerini kullanıyorlarmış hem de savunmaya gelip yardımcı oluyorlarmış, DMC hakkında da oyun kurucu olduklarını duydum ve kesinlikle ilk 11'de bir tane DMC olması gerektiğini okudum bazı forumlarda bu doğru mudur?Taktik ve Diziliş Önerilerinizi Paylaşabilirsiniz-screenshot_2016-03-08-21-26-53.jpgTaktik ve Diziliş Önerilerinizi Paylaşabilirsiniz-screenshot_2016-03-08-21-29-11.jpgTaktik ve Diziliş Önerilerinizi Paylaşabilirsiniz-screenshot_2016-03-08-21-29-19.jpg

Newbie
    Bilgilendirecek birisi yok mu?

Quote Originally Posted by MR11 View Post
    Dizilişim ve Talimatlarım bu şekilde ama bende bir AMC hastalığı var şuan bu taktik bana iyi gibi geliyor ama AMC olmadan zevk alamıyorum pek fazla acaba diyorum orta sahada ki üçlüden birini kesip AMC'ye koysam oraya da 4-5 yıldızlı genç bir AMC transfer etsem daha iyi olmaz mı? Birde bu oyunda bekler işe yaramıyor en azından benim beklerimin hiçbir işe yaramadığını biliyorum, ne şutları var ne ortaları var ne de ileri çıkıp hücuma destek veriyorlar. Son olarak DML-DMC-DMR bu mevkii de ki oyuncuların görevleri ne? Bildiğim kadarıyla DML ve DMR hem hücuma çıkıp orta-şut seçeneklerini kullanıyorlarmış hem de savunmaya gelip yardımcı oluyorlarmış, DMC hakkında da oyun kurucu olduklarını duydum ve kesinlikle ilk 11'de bir tane DMC olması gerektiğini okudum bazı forumlarda bu doğru mudur?Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_2016-03-08-21-26-53.jpg 
Views:	124 
Size:	98.8 KB 
ID:	63830Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_2016-03-08-21-29-11.jpg 
Views:	122 
Size:	75.6 KB 
ID:	63831Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_2016-03-08-21-29-19.jpg 
Views:	121 
Size:	78.2 KB 
ID:	63832
    4-1-4-1 taktiğini öneriyorum ok işaretlerini de asla kullanma bu dizilişle

Newbie
    4-2(MC)-3(AMRLC)-1 ve 3-1(DMC)-2(MC)-3(AMRLC)-1 dizilişleri hakkında ne düşünüyorsun? Bir de savunmayı üçlü yaptığım zaman DL-DC-DR şeklinde mi yoksa DC-DC-DC şeklinde mi yapsam daha iyi olur?

Quote Originally Posted by MR11 View Post
    4-2(MC)-3(AMRLC)-1 ve 3-1(DMC)-2(MC)-3(AMRLC)-1 dizilişleri hakkında ne düşünüyorsun? Bir de savunmayı üçlü yaptığım zaman DL-DC-DR şeklinde mi yoksa DC-DC-DC şeklinde mi yapsam daha iyi olur?
    Benim söylediğim diziliş en faydalısı savunmayı 3lü yaparsan gol yemen kolay olur.

Newbie
    Taktik ve Diziliş Önerilerinizi Paylaşabilirsiniz-12.jpgTaktik ve Diziliş Önerilerinizi Paylaşabilirsiniz-13.jpgTaktik ve Diziliş Önerilerinizi Paylaşabilirsiniz-14.jpgTaktik ve Diziliş Önerilerinizi Paylaşabilirsiniz-16.jpg

Arkadaşlar Oyuncu Kalitem Bu Şekilde Maçlarda Gol Atamıyorum Bana Gol Avarajımı Tüzeltebileceğim Ve Maç Kazanacağım Bir Taktik Ve Diziliş Önerir Misiniz.. Benden Güçsüzler İle Ya Yeniliyorum Yada Berabere Kalıyorum
    Last edited by deqisiik; 04-16-2016 at 02:45 PM.

Newbie
    Dmr dml ler çok etkili takımım da dml iki sene art arda gol kralı oldu yaptığı asistler de cabası favori dizilisim 3dc dml dmr 2 mc ilerisi için çok yönlü 3 hücum oyuncusu gerek rakiplere göre 1 amc 2 forvet veya aml amr ve tek santrafor 5 sezondur bu dizilisle oynuyorum İlk sezon zor geçti fakat aldığım oyuncular genelde 18 20 yaş arası olur bu oyunun gerçek bi oyun anlayışı var oyuncular ne kadar uzun süre belli bir takımda oynarsa o kadar etkili alt liglerde yaş ortalaması 28 olan takımlara favori takımların yenilmesini buna bağlarım son 4 sezondur lig şampiyonu ve 1 üçlü kupa yaptım fakat yeni sezonlar da oyuncu aldığımda uyum saglamalari süre alıyor onun için özel antrenör bölümünden mevcut oyuncuyu 15 20 jeton la yeni sezon da 95 yapabilsek süper olucak ztn zaten iyi bi oyuncuya harcanıyor 20 jeton

HTC One M8s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi